Askerde cikan kavgadan ne ceza gelir? aciklamaya bakın?

Oglen istimasina gec girdigim icin ust devrem istima alaninda bana kufur etti hakaret etti , bende , sen kim oluyosun lan benle böyle konusabiliyon dedim. Yanindaki arkadasi da bu aksam tertipleriyle beraber su cekecekler dedi, cocuk da aksam bilmem ne yapacam seni dedi, aksam oldu bunlar devrecilik yapmaya basladi. Git paspasi al falan dediler almadım , alacan almicam yapacan yapmicam derke bu cocuk beni kolumdan tuttu kapiya dogru itti bende ustune gittim baska bolugun askerleri araya girdi drek r yapti vuramadik birbirimize. Komutanlar falan geldi ortaligi sakinlestirdi. 20dakika sonra ben lavaboda cesmeye egilmis su icerken avcumun icinde su varken o suyu ben yutkunurken hicbirseyden habersiz suyumu icerken biri koluyla boynumu kitleyip alttan yumruklamaya basladi. Tertipleri de ayirma bahanesiyle arkamdan elimden kolumdan bana sarıldı. Yani suratım dagıldı baya bir , daha sonra butun tugayı topladım hepsi hakkini aldi ama orda bitirmedim gittim hastaneye rapor tuttum yuzumun fotograflarini cektim her bir yaramin, bu cocuk simdi herkesi yanima gonderiyor ben bir hata yaptim sikayetini geri alsin diye. Heralde onceden de cezasi varmis. Bu cocuga ne ceza verirler mahkemede fotograflari da verecem aciklama yaparak. Devrecilik falan da giriyor, ne ceza verirler buna? Sikayetimi de geri cekmem

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

Yükleniyor...