İs yeriyle alakalı?

Yeni ise başladım yemek verılmıyo normalde mutfak var ama pislik icinde caycının ıcı sapsarı kirec baglamıs ocak tezgah dolaplsr yag içinde personeller 100 tl veriyo temizlikciye yemek yaptırıyolar ve orda yiyolar mümkün değil öğlen arasında gidilecek blr restoranda yok her yerde yemek yiyemem ben evden yemek götürüp is yerinde yesem olurmu laf edelermi acaba varmk bir yöntemi olan?

Güncellemeler:
1ay Kendi cayımı şekerimi cay kasıgımı bardağımı götürdüm peceteye kadar yanımda tasıyorum sadece sularını kullanıyorum yemegı evden götürsem o masada yesem.. Pis diyemem ayıp olur ya da 100 lira vermedim diye cimri sanıcaklar beni bilmiyorum ne yapsam
1ay Bulaşık makinesi bile var ama pis kadın yemeği nasıl yapıyodur kim bilir

0|0
2|14

En İyi Erkek Görüşü

• Ne düşünürlerse düşünsünler.
    Pislikten nefret ederim.
    Evden götür. Umursama dediklerini.
    Gerekirse de söyle bunu onlara.
    Demekki hepsi pis tipler.
    Ben dışarda kavaboya bile gitmiyorum kolay kolay.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• hazırla hergün kendine göre ne diyecekler ki

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• allah sabır versin

0|0
    0|0
  • En azından dene bayanlar için normal karşılanır insanlar böyle pislik içinde yaşar anlaşıp da temiz tutamazlar bir yeri

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • aslında evden güzel bir sandviç yap hergün götürüp yemelisin kimse karışamaz kimse laf edemez amaan takma bu kadar güzelcene doyur hatta karşılarında ye görürsün yarın bir gün onlarda yapar hahaha :)

0|0
    0|0
  • Ne isi bu pasakli holding mi 😃

0|0
    0|0
  • Kim ne edecek bide bosunamı para veriyolar temizlikçiye

0|0
    0|0
  • Hangi şirket?

0|0
    0|0
    • 1ay

Avmnın muhasebe bölümü istanbul'da

• 1ay

Evden götür kardeşim problem olucak bir durum yok biraz çekimserlik yaşarsın başlarda sonra raya oturur bazı şeyler

• kaportacılarda sanayilerde bile öyle pis ortam olmaz nerde başladın işe ne iş yapıyo orası

0|0
    0|0
  • Yoo gayet mantıklı bence uygula

0|0
    0|0
  • Evden götür bence içine sinsin

0|0
    0|0
  • Yeme sende kardeş

0|0
    0|0
  • Evden götür olur olur.

0|0
    0|0
  • ayrıl oradan, geberecen be!
    o mikroplu yemekler cildini çıban doldursun mu istiyon, bağırsağın kurt mu dolsun. Ayrıl ordan bir iş bakalım sana!

0|0
    0|0
    • 1ay

İst muhasebe alanında bir. İs bulurdan yarın ayrılıyorum :)

Kızlar Ne Diyor 1

• Olur tabi en güzeli. Dişardanda sipariş verebilirsin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...