Kapat

Türbanlı tekvando şampiyonu ve ona yapılan yorumlara yapılan yorumlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Türbanlı tekvando şampiyonu ve ona yapılan yorumlara yapılan yorumlar hakkında ne düşünüyorsunuz ?
Soru başlığını dikkat çeksin diye öyle yazdım umarim anlaşılmıştır :D

Ona yapılan yorumlar resimde ve bu yorumlara yorum yapan bazı kişiler yobazlar vs. demiş. Ardından bunlar kadınları köleleştirmeye çalışıyorlar deniyor. Bir de İslam cinsiyet ayrımcılığına dayanır ve turban özgürlüğe aykırıdır vs gibi yorumlar gelmiş.

Normal şartlarda türbanlı ve başka yerleri açık kişilere ağır eleştiride bulunan kişiler neden savunmaya geçmiş çok merak ettim. Siz ne düşünüyorsunuz?

Güncellemeler:
Tartışmaktan yoksun insanlar engelleyip kaçıyor ben de arkasından sövüyorum. Ne sacma bir site

0|0
10|11

En İyi Kız Görüşü

• Türbanlı bir bayan için doğru bir şey olduğunu dusunmuyorum bu tür şeylerin.

0|0
    1|0

En İyi Erkek Görüşü

• Her başını örten tesettürlü değildir.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Milletin ağzı torba değil ki, bir çengelli iğneyle kapatasın...
    Ben izledim haberini. Bundan da tahrik olan erkekler varda , mümkünse şu ülkeden s... gidin.
    Gurur duyacağımız yerde şu yorumlara bak.. Küfür de edilmez bunlara , harcadığım dakikalara yazık...

0|0
    0|0
  • Önemli olanın dış görünüş değil de liyakat olduğunu gosteren guzel bir hareket olmus. Üstelik de ülkemizi gururla temsil eden birisi. Bir ülkenin gelismislik göstergelerinden biri spordur ve eğer toplumun her kesiminden başarılı sporcular cikardiysak bence bu ülkemiz adına çok gurur verici bir hareket.

0|0
    0|0
  • kimin ne giydiği neye inandığı insanları neden bu kadar ilgilendiriyor ki , ayıp. tebrik ederim başarısını :)

1|0
    0|0
  • Ya sanki din sadece kapalı için varmış gibi konuşuyorlar manyaklar ya. Abi açık olanında kapalı olanında kitabı bir peygamberi bir. Ama kapalı yaptımı günah, açık yaptı mı o açık zaten. Açıksa nolmuş onun Allah ı yok mu o tüm günahlardan korunuyor mu? Eleştirilerde kapalıda açıkta bir tutulmalı. Kapalı yapnca dini kötülüyor açık yapınca ses yok. Ya bir sie.

1|0
    0|0
    • Çelişki oluyor ondan daha ağır bir eleştiri yapılıyor

• Eleştirenlerde dini kullanıp saldırıya geçiyor bu nedir ya herkesin hayatı kendine abi o kızla Allah arasındaki bişi yanlışsada yanlıştır bunu başkaları niye dert ediyor ona sinir oluyorum lafa gelincede dinde zorlama yok herkesin fikrine yaşayışına saydı duyulmalı fasa fisosu

• Yapılan yorumlar tek kelimeyle iğrenç. Aklı olan kimse o yorumları destekleyecek bişey yazamaz bence insanlar düşünme yetisini ne zaman nasıl kaybetti gerçekten meraktayım. Ülkemize başarı getirmiş bir kıza bunu yapmak rezillik.

0|0
    0|0
    • Haklı bir eleştiri olarak gördüğüm için beni akılsız mi görüyorsun

• Turban giyip tayt giymekle pek fark göremiyorum. Nasıl ki türbanlı birinin tayt giymesini garipsiyorsun bu da öyle işte.

• Ne alaka? Kızın giysileri gayet bol. Sen kadınların başarısını kaldıramıyosun sen gibi zihniyetlere göre kadının işi sadece evde oturup çocuk bakmaktır zaten. Tiksinçsiniz

• Çoğu yorumlarda yobaz deniliyor ben o kadar ileri gitmiyorum ama cidden tesetturun hakkı bu değil yani bu kadarıda cok fazla takmasın ozmn yaptığı hareketler filan ne bilim din için Allah için kapanıyorsun ama devamını getirmiyon kapanma ozmn dinde zorlama yok yani

0|0
    1|0
  • Kapalı olmayanlar kendi günahlarını bastırmak için bu tarz yorumlar yaptıklarını düşünüyorum. Ondan daha doğru olanları en azından bir adım atanları aşağlıyarak kendilerini doğru gösterme çabası.

0|0
    0|1
  • Herkesi yargilamaktan vazgecsinler tebrik ederim arkadaşı anca çamur atarlar boyleleri yaaa yobaz oluyor ya da İslami kötüleyenler yazıklar olsun

0|0
    0|0
  • Iyi olmus

0|0
    2|1

Erkekler Ne Diyor 10

• Bu zihniyete inanç özgürlüğü ayağına hak mak verilmemeli, müslümanları değil din denen şeye bu kafayla bakanları kastediyorum.

Zikerler öyle inanç özgürlüğünü. Barbarlıktan başka birşey değil, böyle insanlar toplumdan dışlanmalı.

2|0
    0|0
    • Yavaş ol

• Ne var mk, bu adamlar din denen şeyi yobazlık, insanlara hakaret, gericilik, orta çağ zihniyeti ve daha bir sürü çağ dışı saçmalığa alet etmekten başka birşey yapmıyorlar.

Kanser bunlar, başka birşey değiller.

Başımıza ne geldiyse böylelerini düşünebilen, ciddiye alınması gereken varlıktan saydığımız için geldi.

• Bu yorumların tamamiyle Kadının başarısının kıskanıldığı için yapıldığını düşünüyorum. Valla insanlar kendi kusurlarını hatalarını görseler başkalarınınkine bakacak yüz bulamazlar. Yorum atan lavuklar ALLAH bilir cumadan cumaya namaza gidenlerdir. Ve cumarteside karıya gidenler.

1|1
    0|0
  • Cahillik akıyor resmen.
    Kadının başarısına değil de kılık kıyafetine yorum yapıp eleştiriyorlar.
    Sonra bu ülke neden gelişemiyor diye ağlıyorlar. Böyle zihniyete sahip bir ülkenin gelişmesi beklenemez.
    Akşama kadar karı kız kesen aptallar gelmiş dindar erkek rolü oynuyor, bu da oldukça komik.

0|1
    0|0
  • Benim için kapalı veya açık fark etmez başarının her türlüsünü takdir ederim başkalarının dini kusurlarını eleştirecek kadar kusursuz yaşamadıgım için dini bir yorum getirmem dogru olmaz zaten allah ile kul arasınada kimse karışmaması lazım

0|0
    0|0
  • Helal olsun kıza, giyimi inancı beni ilgilendirmez.

0|0
    0|0
  • Haklılar

0|0
    0|0
  • Bunu yazanları ve yorumu destekleyen avelleri zevk için dövebilirim. o 2. arkadaş pozisyon falan demiş her pozisyona sokarız emin ol .

0|0
    0|0
    • Dövüşelim mi

• Türbanın sadece başı ve vücudu kapatmak olduğunu mu sanıyorsun? Vücut hatları kapanmalıdır. Dolayısıyla ben haklı bir eleştiri olarak görüyorum. Çünkü ortada bir çelişki var.

Fakat başarısıyla ilgili yorum yapmak kimsenin haddine değil. Başarısı bizim için gurur kaynağımız.

• Çelişkiden bahsedersek o pozisyon diyen elemanın bu kızdan helallik istemesi lazım birader bu kadar aşşağılık itham da bulunuyor. Ve bu adam dinden kitaptan bahsediyor bak bak allahın a sını büyük yazmış görüyor musun? Niye çünkü inançlı biri bilmem anlatabildim mi? İnsanları bu şekilde yargılamak kesinlikle yanlıştır alçaklıktırbu açık veya kapalı olur. Avelin teki çıkmış bu kız için neden bozkurt yapıyor rabia yapsaymış daha çok beğenirdik demiş. Kısacası bu şekilde dar düşünen insanların aslında nasıl bir sevda dava içinde olduğunu iyi biliyoruz ve bu yüzden nefret ediyorum.

• Bu kızın göğüsleri küçük ben begenmedim

0|0
    0|0
  • Ne güzel hem ninja hem tekvandocu hemen kötü eleştiriyorlar.

0|0
    1|0
Yükleniyor...