Lütfen yardım edin bıktim artik?

Simdi bakin benim ozguvenim 0. Cok cekingen ve utangacim fazla arkadasimda olmuyor. cevremdeki insanlar hep boyle eglenceli konusuyorlar falan. ama ben oyle degilim ve olamiyorumda acaba sunu soylesem bana soyle derler mi dusuncesindeyi.. Ve yakisikli da degilim giyim tarzim gayet iyi ama yakisikli degilim etrafimdaki herkez yakisikli ama ben degilim. kucukken cok tatli idim ama lisede cirkinlestim. biktim artik bu durumdan ne yapacam lutfen yardim. kendimi hic begenmiyorum.Lütfen yardım edin bıktim artik?

Güncellemeler:
2ay Bu yuzden cok bunalima girdim ve saclarimi kazittim bu 1.5 aylik hali. simdi uzuyor ne yapacagim bilemiyorum. :( :(

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Bence sempatiksin. Biraz ozguvenin olsun. Kopleks yapma.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Hiç çekinmene gerek yok aslında. Kimse kimseden üstün değil. İlaç kullanıyor musun? İlaç tedavisi ve psikoterapi bu utangaçlık , çekingenlik durumlarında bayağı etkili oluyor. Ben de daha önce böyleydim ancak şimdi ilaç tedavisi görüyorum ve insanlar arasında çok daha rahatım.

0|0
    0|0
    • 2ay

Bu ilacin faydasi ne?

• 2ay

Hangi bolumden aliyoruz bu ilaci

• 2ay

Psikiyatriye gidip derdini anlatıyorsun ona göre ilaç yazıyor. Her ilacın etkisi farklıdır. Ama sakın doktora gitmeden kafana göre alma , bunlar tehlikeli ilaçlar.

Kızlar Ne Diyor 2

• bence kötü değilsin

0|0
    0|0
    • 2ay

Cidden. Boylemi dusunuyorsun

• 2ay

Sence nasil sac olmali cirkin oldugum icin bunalima girdim ve kazittim o yuzden :(

• 2ay

demek sadece kızlar bunalıma girince saçını kestirmiyomuş boraz sakal bırak sacinda ne çok uzun ne çok kısa olsun yani ılker ayrık kadar uzun değil normal

• Saclarini ve sakalini uzat ve stres yapma 😊bak herşey nasıl düzelecek inşallah.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Bence tipin iyi kardeş.

0|0
    0|0
  • 1 Bunlar yapay düşünceler. bu tür şeyler topluma dayatmalar. insan gibi insansın işte. bunlar dert etcek bir şey yok
    2 Baktım fotona azcık saçını uzatsan tamamdır. çirkin bir görünümün yok. seni sevicek olan seni her halinle sevicek arkadaşım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...