Cok kotuyum nolur yardim edin?

Kimse tarafından sevilmiyorum. Sayilmiyorum. Annem bile beni sevmiyo. Dusunmuyo. Varsa yoksa oğlu. Oglu babasından kalan dublex dairede otursun ama kızının başını sokacak ufak bir evi bile olmasın. Iliskim var ama sevgilim bile ailem yüzünden istemiyo çünkü çocuğa hep bir yalan hep iftira hep çamur... haketmediği dünya kadar şeyle suçlandi benim yaptığım her sey ondan bilindi. Aman o diyodur. Aman o yaptırıyordur. Simdi cok kotuyum gene annemle kavgs ettik gene oglunu dusunup kızını köpek yerine saymadı. Bende erkek arkadaşıma anlattim. Kotu oldum. Anlattim. Evden gitmek istiyorum diye bile ağladım. Umrunda bile olmadi. Boyle yapcaksan konuşmasaydın bu konuyu annenle ozaman dedi ben ders calisicam görüşürüz dedi gitti. Kimse beni niye sevmiyo demiştim oysa ona. Ondan sadece ben seni seviyorum üzülme demesini beklemistim. Ama onu bile demedi. Umursamadi. Sirt dondu bana. O kadar çaresiz ve yalnız hissediyorum ki o kadar kotu hissediyorum ki ne yapicam ki ben boyle nolur bir akil verin bana

1|0
6|8

En İyi Erkek Görüşü

• Bir noktadan sonra hepimiz öyleyiz. Yalnızız ysni.
    Yalnız değilsin o yüzden :)

3|2
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• O sevgilinden ayrıl bence seni gercekten seven sayan birisiyle ol. Ve ailende böyleyse onlarla geçinmeye bak

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• sen hayata karşı adımlarını sağlam atmaya bak sevgilini takma ne hali varsa görsün evlenme hemen hata yaparsın okulunu bitirmeye bak ve para kazanmak için uğraş gün gelir kendi ayaklarının üstünde durursun ve kimseye ihtiyacın kalmaz sabırlı olmak zorundasın ve sığınacak bir kapın Yüce Allah O kendisine yönelen kulunu boş çevirmez hayatta başarılar

0|0
    0|0
  • Nereden buluyorsunuz böyle adamları anlamıyorum ki

0|0
    0|0
  • allah anana babana sabır versin

0|0
    0|0
  • sesli oku :D

0|0
    0|0
  • Senin sorunun kuzen değilmiydi

0|0
    0|0
  • Özelden yardımcı olabilirim sana!

0|0
    0|0
  • Allah sabır versin kardeş.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Buda geçer sabırlı ol güçlü ol

0|0
    0|0
  • önce o sevgilinden kurtul sonra da ailene karsı daha dürüst ol boşver sevmiyolarsa sevmesinler

0|0
    0|0
  • eğer böyle sıkıntılı bir ailen varsa kimseden hiçbir şey beklemeyeceksin hele de bir erkekten sevgilin bile olsa

0|0
    0|0
  • Önce sakin ol.. 4 kız 1 erkek kardeşiz. Sendeki durum bizde de var. Varsa yoksa oğulları..
    40 yaşıma geldim halen beni de sevmiyorlar.. O yüzden bu durumu kabul et ve hayatına şekil ver. Okuyorsan sakın okulunu bırakma. Evlenip kurtulayım diye düşünürsen hayatının hatasını yaparsın. Sadece oku ve kendi paranı kazan. Önünde uzun yıllar var, lütfen umutsuz olma..

0|0
    0|0
    • 2ay

Inan ağrıma gidiyo. Bende geldim 18 19 yasima yarın obur gun bende yuvami kurucam. Sen annesin , sen nasil dersin ki napayım sende evi olan bir adama git diye? Nasil bir cumledir bu? Hic mi dusunmez bir anne?

• benim annemde oyle ya

0|0
    0|0
Yükleniyor...