Yarının anneleri için tavsiyelerde bulunmak ister misiniz?

ileride bir anne olduğunuzda da çocuklarınıza ama özellikle oğlunuza, kimsenin kimseden üstün olmadığını öğretin. her canlıyı sevmesi ve saygı duyması gerektiğini öğretin.

0|0
20|2

En İyi Kız Görüşü

• Çocuk sevgi dolu bir yuvada buyurse kesinlikle sevgiyi ve saygıyı kişiliğinde yaşar..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 19

• oğlumun olmasını istediğim gibi bir koca bulup, kızımın olmasını istediğim gibi bir karı olacağım.

0|2
    0|0
  • *ıstemedıgın surece kımse sana dokunamaz ve sen ıstenmedıkce kımseye dokunmamalısın.
    *kıbar olmalısın
    *mutlaka ama mutlaka bır meslegın olmalı.
    *gomlegını utulemeyı, tavuk ve pılav yapmayı bılmek zorundasın.
    *bencıl olma
    *kendını kullandırma
    *ve benden hıcbırzaman utanma kocaman bır adam olsan bıle

**ılk aklıma gelenler bunlar. ben ogluma bunları ogretmeye calısıyorum. : ))

0|0
    0|0
  • çocuklar anne veya babalarını örnek alırlar. onlar ne yaparlarsa onları alırlar, sözün ardındaki davranışları tıpkı bir sünger gibi emerler. söylenenden çok yapılanlar önemlidir onlar için. bu yüzden biz kendimizi önce iyi bir ebeveyn olarak yetiştirmeye çalışalım. çocuğumuz da zaten buna göre bizim yaptıklarımızı kopyalar.

0|0
    0|0
  • Kendimi zaman zaman uyaririm çok otoriter bir anne olma diye. Cidden çok otoriter biriyim bundan korkuyorum çünkü çocuğumun hareketlerini kısıtlamasını benden korkmasını istemiyorum. Duvarlara resim yapsın mesela, ne bilim eliyle yemeğini yesin bunlara mesela sinirlenmeyeyim benden ve çevresinden gördüğünü kendi çocukluğuyla yaşasın zamanla illaki doğruyu bulur. Benim kaliplarimda değil kendine has olsun istiyorum. Ayy çok şey bekledim sanki :)

0|0
    0|0
  • çocuk sahibi olmaya karar verildiği anan itibaren, anatomi ve psikoloji konularında "BİR İNSAN NASIL YETİŞTİRİLİR" öğrenin.

0|0
    0|0
  • En birinci kural disiplin, tabi bunun yanında iyi bir anne olma kuralı var. Ben nasıl yetiştirildiysem çocuğumunda öyle yeişmesini isterim. Herşeyi bilmeli varlığıda yokluğuda

0|0
    0|0
  • Sadece şu an soyunmayın gızlar😀 birde kendinizi yem etmeyin

0|0
    0|0
  • İnsana insan gözüyle bakmayı öğreteceğim önce... Kilo, yaş, boy, kusurlara takılı kalmayacak.

0|0
    0|0
  • İstemem

0|1
    0|0
  • Cocuk eğitimi konuşmakla olmuyor doğru yasamak gerek. Doğru yasayip cocuklarimi cooook severim insallah

0|0
    0|0
  • Valla ebelik okuyorum isteyen istediği her şeyi sorabilir. Bir şeyler öğretmeye gelirsek de bencil olmamayı, sevmeyi sevilmeyi öğretin. Merhamet etmeyi öğretin. Birde yeni yetişen gençler çok saygısız biraz da saygı duymayı büyük küçük farkını öğretin.

0|0
    0|0
  • Yerlere çöp atmasin tukurmesin vatani sevsin. Ataturk'u anlasin. Allah tan korkan kuldan utanan biri olsun. Aldatmasin aldanmasin çalışkan olsun yeter

0|0
    0|0
  • tamam kuru fasulye

0|0
    0|0
  • Çok hata yaptiniz yariniz 4 cizgili adidasiniz belkide kızinizi rahat birakin

0|0
    0|0
  • Anne olmayı düşünmüyorum.

0|0
    0|0
  • Sevgiyi saygiyi degerlerini bilsin yeter

0|0
    0|0
  • Yarının annnelerine tavsiyem çocuk doğurmayın bu kirli dünyaya :D

0|0
    0|0
  • Oncelikle cocugunuzu bir birey olarak gorun ve onlarla konusun sorularini cevapsiz birakmayin. ozguvenli yetistirin insanlari dil din irk boy kilo olarak ayirmamayi. saygi ahlak ve durustluk kavramlarini. ve bu herkes icin gecerli olmasada islam dinini tam olarak anlayip yasmasini saglamayi. vatan millet sevgisini asilarim

0|0
    0|0
  • Kiz annelerine kizlarinizi cok dovun derim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Her hangi bir tavsiyem yok, çünkü bugünün anneleri çorap değiştirir gibi sevgili değiştiriyor yani gelecek neslin ne çocuğu olacağı çok belli.

0|1
    0|0
  • Millete çıplak foto atıp durmayın çocuğunuz sizi internette görebilir internet kalıcı bişey

0|0
    0|0
Yükleniyor...