6 yıl sonra açılmak istiyorum yardım edin?

Herkese merhaba ben şu an 18 yaşındayım ve annem 12 yaşımda başımı kapatmami istedi. bende kapanmistim ve çocuktum çok güzel olacağını söylemisti ikna etmişti kapanmistim. lisedeyim şuanda ama açık olmak istiyorum kendime yakıştirmiyorum kapaliligi giysi desen bulamıyorum. lisem bitiyor üniversiteye açık gitmek istiyorum. ama ailem çok kızar arkamdan konuşan cok insan olur bunlarla mücadele edebilirmiyim bilmiyorum. kaç senedir kapaliyim sadece alışkanlik olduğu için takiyorum eşarbi. hiçbirşey hissetmiyorum kapalı gezerken. yardım edin bana universiteye başlayınca açılmak doğru olurmu eğer açılirsam daha mutlu olacağım kendimi sevmiş olacağım en azından?

0|0
5|3

En İyi Erkek Görüşü

• Eğer sen mutlu olacaksan açıl kim ne der diye yaşama hiçbir konuda çünkü hayat senin hayatın sen istedikten sonra kimseye bir halt düşmez

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• En azından psikolojik olarak rahatlayacaksın ailenle konuşmalısın bunu bana kalırsa sadece ilgi bekliyor görmek istiyorsun belki daha dar ya da kısa giyinip erkeklerin ilgisini çekmek istiyor olabilirsin ilk neden bunu istediğini düşün sana neden diye sorduklarında anlatacak tek şey mutsuzum demek olmasın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 4

• Keşke alışanilseydin kapalılığı ama içinden gelmemiş demek ki Hayırlısı o zaman kendini hazır hissettiğinde kapanırsın

0|0
    0|0
  • Ortunme şeklin yüzüne uymuyor olabilir. 👍Buraya daha fazla şey yazmıştım. Bunlar seni suçlayan şeyler de değildi ama belki ileride ben de bu durumda olurum diye düşündüm...

0|0
    0|0
  • İçinden nasıl geliyorsa öyle davran, hayat senin hayatın. Dini olguları zorla enjekte ederek seni zaten dindar yapamazlar aile baskıyla anca bu kadar oluyor işte. İçinden gelmiyorsa zaten takmanın bir espirisi yok kendine eziyet etme böyle

1|0
    0|0
  • nasıl istiyorsan öyle yap, bırak ne derlerse desinler

0|0
    0|0
Yükleniyor...