Askerde askercell kullanan varmı?

kamerasız nokia 33 10 götürmeyi düşünüyorum. zaten 8 den aksam 6ya kadar kapalı ama telefonuma karısılırmı askercel hat ile gitsem?

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeşim şöyle söyleyim askercel al tabiki acemilik te telefnlara bakıyorlar içinde dursn ama normal hatta götür akşamları takar onla konusursn :) usta birliginde zaten normal telefn kullanırsın :)

0|1
    0|0
    • 2ay

herkes böyle diyo askercellsel herşeyi kayıt ediyor diyemi peki ustalıkta kesin öyle yapıcam zatende

• 2ay

Aynen kardeşim her bölük liste çıkarıyor telefonla ilgili telefonu gösteriyorsn kontrol ediyorlar imzanı atıyorsn o kadar :) ondan sonra normal hattı ni degistirip konusabilirsn:)

• 1ay

Eyvallah asker kardes :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• karısmazlar askercell serbesttir. yalnız çakallık yapma sivil hattı takacaksan gece uyurken gizli gizli tak kontrolegelir nöbetçi astsubay yvşak çok

0|1
    0|0
    • 2ay

sivil hat hiç yanıma almıcam

• 2ay

bazı yorumları okudum eski telefonları bile el koyulanlar oluyomus acemide 1 ay vermiyolarmıs anca bitince veirliyomus

• 2ay

Yok öyle birşey yalan soyluyorlar gittiğinde kullanırsın kulaktan dolma bilgilerle konusuyorlar kendımız yaptıkta geldık biliyoruz.

• acemi birliğinde askercell kullan. akıllı telefon kullanamazsın çok sıkıntı olur. ankesörlü telefonlarda da sıra beklerken falan, zaman kaybedersin. askerde zaman önemlidir. askercell telefona karışmazlar, zaten bunun için çıkardılar o telefonu.

0|1
    0|0
  • 96/4 :) benim bildiğim askercell ücretsiz değil dostum zamanında ekşi de okumuştum acemide götürme ustada kendi hattını götür

0|1
    0|0
Yükleniyor...