Bu köpek apatmanda beslenir mi? 2 haftalık pitbul beslenir mi? büyüdügü zaman böyle oluyor?

Bu köpek apatmanda beslenir mi? 2 haftalık pitbul beslenir mi? öyle bir egitim vericem ki ona sadece benim sözümü dinliyicek açıkcası tam bir koruma köpegi sahibine çok sadık tır mahallede gezerken herkezin korkudan altına işeyecegi bir tür köpek ve eger iyi egitim verirsem sadece benim komutlarımı dinler saldır dersem saldırır dur dedigimde durur
Bu köpek apatmanda beslenir mi ? 2 haftalık pitbul beslenir mi ? büyüdügü zaman böyle oluyor ?

0|1
15|6

En İyi Kız Görüşü

• Besleniyor ama eğitimi on numara olması lazım. Ayrıca apartman da sana sorun olmasa bile etrafındakiler sorun yaratır yine huzursuz olursun. birde Bahçeli evde çok daha rahat besler ve eğitirsin. onun açısından da açık alan daha rahat olur

0|0
    0|0
    • 2ay

bahçeli evimiz yok malesef :(

• 2ay

Eig için teşekkürler 😊

• 2ay

Rica ederim canin

Kızlar Ne Diyor 14

• beslenir cokta sadık bir köpek olur ama bir sorun var pitler biyolojik köpekler olduğu için 2 yaşından sonra beyni buyumeye devam ediyor ve köpek sahibiyle düşmanını karistiracak hale geliyor diye bir bilgi okumuştum

0|0
    0|0
  • apartaman da köpeği ne işi var hem onlar saldırgan olur komşum olsan polis verecem köpekler özgür kısıtlama

0|0
    0|0
    • 2ay

git süs köpeklerini besleyenleri polise ver :D

• 2ay

onlar için da aynı şey geçerli hem bu Pitbull ne yapacağı beli olmaz saldırgan bunlar

• Kavgaya girecek kanka mı arıyorsun kendine? Hayvanları bulaştırmayın şöyle şeylere.

0|0
    0|0
    • 2ay

evet :D benim badigardım olucak :D

• 2ay

Doğru eğitimi vermelisin. Hayvana en basit eğitimi vermek bile ne kadar zor ki saldırganlıktan bahsediyorsun :) hayvanı sevecen büyüt ona buna saldırtma

• 2ay

öyle de zaten bagigardim olcak iş te sevecen badigard beni korusun yeter :D

• Yok bnce bir pitbullun yeri apartman olmaz

0|0
    0|0
    • 2ay

neden :(

• 2ay

Annen ne diyo bu duruma :)

• 2ay

ev benim evde benden kimse yok

• O seni de yer.

0|0
    0|0
  • çocuklari yer onlar ya tehlikeli

0|0
    0|0
  • Butun kopekleri severken sadece bu cinsi sevemedim

0|0
    0|0
    • 2ay

neden

• 2ay

Yaklasmam kaciyorum yolda gördüğümde zaten tehlikeli bir cins ama hayvanlari cok cok seviyorum normalde

• 2ay

bebekle yan yana durdugu video bile var yani tehlikeli olamaz bence dövüştürüldükleri için böyle olmuşlar

• Lan de get apartmana bu iyi oldu sokma

0|0
    0|0
  • pitbul havlamaz beslenir

0|0
    0|0
  • Çok ürkütücü ya

0|0
    0|0
  • Olabilir

0|0
    0|0
  • Dur dediğinde durmaz başımdan bir olay gecti sahibi dur dedi durmadı benim arkamdan koşturmaya devam etti

0|0
    0|0
  • Hep derler kotu kopek yoktur kotu sahip vardif diye
    Sen ona agresiflik aktarmazsan iyilikle ve sevgiyle egitirsen neden apartmanda olmasinki ama bu benim gorusum apartmaninizin insanlarini bilemem belki rahatsiz olabilecek korkacak insanlar vardir
    Sonucta pitbul kopek cinsi hep kotu olarak insanlarin beynine islendi
    Oysaki bastada dedigim gibi kotu kopek yoktur kotu sahip vardir

0|0
    0|0
  • Saldir dedikten sn ra fok durdurursun bu kopegi :))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Tehlikeli bir köpek ve beslemek yasak.

0|0
    0|0
    • 2ay

kardeşim köpek tehlikeli degil onu tehlikeli hale getiren insanlar

• tanidigim var besliyenlerden apartmanda ben olsam bu kopegi beslemem sag solu belli olmayan bir cins eger kopeklerle tecruben yoksa alma derim

0|0
    0|0
  • Ben bodrumda besledim karanlıkta

0|0
    0|0
  • bendede mastif vardı sıkıntı olmadı

0|0
    0|0
    • 2ay

şimdi noldu köpege

• 2ay

cane corso mastifti bendeki dedem avcılıkta kullanıyor şu an

• 2ay

yani büyüktü ama havladıgını pek duyamıyacagın bir köpekti tüyleride uzun olmadıgı için düzenli çıkıp dolaştırdıgın sürece sıkıntı olmıyordu

• beslenmez

0|0
    0|0
  • Kendini korumak için köpeğe mi muhtaçsın? Yazık.

0|0
    0|0
    • 2ay

5 kişi 1 kişiye dalıyorsa haklı bulurum kendin acınacak haldesin

• 2ay

Nereden biliyorsun mk acınacak halde olduğumu? Adam gibi açıklasaydın bu arada.

Yükleniyor...