Kafam çok karışık ne yapmalıyım?

öncelikle şunu diyeyim ailem müslüman değil ve bende müslüman değilim , ama vatanımı herşeyden çok seviyorum ve türküm ilk önce hep vatanımı düşünmek polis asker tarzında bir meslek bile istiyorum ama hep yakınlarım diyor ki vatan için bile ölsen onlara göre şehitsin ve şehitlik bile islamdan geliyor diyor neyapmalıyım görüşünüz nedir?

1|0
5|4

En İyi Erkek Görüşü

• evet, müslüman olmazsan şehit olmayıda unut tatlım, sadece müslüman olanlar şehit olur, inşallah olursun sende, hemen şehadet getirip namaza başla

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Evet çoğunluğu müslüman bir ülkede olduğumuz için vatanı korumak aynı zamanda islamo korumak olarak görülüyor ve askerler polisler bu yüzden şehit sayılıyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• getir bir kelimeyi sahadet musliman ol bence allahin varligina inanmiyormusun ataist degilsen bence musliman olmalisin sehitlik bile bir rutbedir..,

0|0
    0|0
    • 1ay

olamam..

• 1ay

çünkü türk olmadan benim bir dini görüşümde var türk doğmuşsam da ateistte doğdum ırkıma göre dinimi değiştiremem

• Ben de karıştırdım Seni

0|0
    0|0
  • Kafanı karıştıran şeyleri aklından çıkar.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Polis olma sen Rahibe ol? Veya Papazın yardımcısı? Müslümanlıkla alakasız bir meslek yok mu orda?

0|0
    1|0
    • 1ay

ben hristiyanda değilim ve türkiyede yaşıyorum.

• 1ay

Heeee anladım. Ozaman tabi
      İşin zor. Müslümanlar yobaz olduğu için Türkiyede iş bulmanda zor.
      Ülke değiştir en iyisi.

• 1ay

şuanda türkiyede okuyorum , haklısın bunlar hep hayal kırıklığı..

• Müslüman olmayan biri şehit mi olur yav bu neyin kafası

0|0
    0|0
    • 1ay

bende ondan bahsediyorum anlamadıysan tekrar oku

• 1ay

ülkede senin gibi arap yalakası oldukça bu ülke cok gelişir çok bekleyin , insan demeye bin şahit lazım size siz din dil ırk ayrımı yaparak bu zihniyete gelmişsiniz kaç gündür vatan evlatları ölüyor hiç biriniz sesinizi çıkarmıyosunuz ben hergün sokaklardayım madem çok düşünüyosunuz bu vatanı niye ölen evlatlarınız için sesiniz çıkmıyor demek sizin gibi vatan severlere değil bizim gibi insanlara var bu ülkenin kaybol şimdi

• 1ay

Kes lan sünepe. Sokaklardaymış. Siz anca gezip tozarsınız sokaklarda. Sorsan bu ülke için ne yaptın diye verecek cevap bulamazsınız.

• Vatanın müslüman olmadığın için seni sevmiyor.

0|0
    0|0
  • peki hris. yahudi misn?

0|0
    0|0
Yükleniyor...