En utandığınız an 😂😂?

Yer yarılsada içine girsem dediğiniz bir olay başınıza geldimi? 🙂

Güncellemeler:
2ay Hadi
2ay ..

0|0
17|28

En İyi Erkek Görüşü

• Eski sevgilim ile aynı havuzdaydık sürekli bana bakıp duruyordu
    Tabi benimde ego tavan yapmıştı
    Havalı havalı hareketler yapıp havuza atlayacakken arkadan bir soğukluk geldi
    Bir baktım ki benim mayo boydan boya yırtılmış
    Kız da arkada anırarak gülüyor
    Hayatımda bu kadar utandığımı hatırlamıyorum

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• oldu öyle bişeyler ama anlatamam ya çok kötü 😂

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 27

• Yeni bir olay askerde kule de nöbet tutarken çalan telefona alo demem olmuştu sonra komutan kaydı fırçayı sonra olayı içtimada anlatması ile yerin dibine girdim:)

1|0
    0|0
  • Dugunde hoslandigim kizla dans ediyorduk elbisesi yere temas edyodu artik ona duvskmi diyar kuyrukmu diolar blmiyom baskalari ustune basinca uyariyordum basmayim die ee kiza ilgi gostercez benimle ilgilendini sansin die sonra dalginlima gelmis yanlislikla ben basdim birde yurumeye calisirkende dier ayam elbiseye takildi pat die dustum Allah elbisesi yirtilmadi o an yer yarilsada icine girsem dedigim oldu 😂

0|0
    0|0
  • Dükkan açmıştım, elinde çiçekle arkadaş geldi, bana geldi zannettim almak istedim, gerisi zaten belli

0|0
    0|0
  • karşında utanacağım kadar büyük biri çıkmadı önüme :)

0|0
    0|0
  • bir kere oyle hissettim. bir arkadasım vardı ıste 2 tane cay almıstı ıste bana dogru gelıyor du bende bana almıs sanıyor gıbı adamın elınde cayı alıp yav kardsm hıc gerek yokdu buna felan dememle sana degıl dı bro dedı ve aldıgı kısı geldi la ben o an yerin dibine gıresım geldı ya hala anlattıkca utanıyorum kendımden :D

0|0
    0|0
  • 1 tane vardi

0|0
    0|0
  • Sıçarken birinin beni basması

0|0
    0|0
  • Bugün karşıdan sarışın kız geliyordu bana doğru tam göz göze geldik ayağım burkuldu baya, bozuntuya vermedim.

0|0
    0|0
  • çok utanırım soylemem :D

0|0
    0|0
  • İlkokulda babam zorla saçımı 3 numara traş etmişti. Pazartesi okula gittiğimde bütün sınıf dalga geçti haliyle. Zaten ilkokul ve lise yıllarım psikolojik olarak zor geçmişti. Kötüydü yani.

0|0
    0|0
  • Hoca lisede Sen ne yaptın saçına dediğinde ben : )

0|0
    0|0
  • hatırlamıyorum...

0|0
    0|0
  • Serviste tanıdıklar yanımda sesli konuşmaya başlayınca...

0|0
    0|0
  • Yanlışlıkla kadınlar tuvaletine giriş yapmışım

0|0
    0|0
  • Küçükler havuzunda boguluyordum hemde uzman yüzücü olarak 😂

0|0
    0|0
  • yeni bir harun daha

0|0
    0|0
  • Eski sevgilimin evinde sıçarken annesine yakalandım sonrasında psikolojik tedavi aldım

0|0
    0|0
  • Hayır, gelmedi.

0|0
    0|0
  • Yok canım

0|0
    0|0
  • Geldi. Hiç sorma çok utanıyorum anlatamam.

0|0
    0|0
  • Kendimi o noktaya getirmemki.

0|0
    0|0
  • bilmem hatırlamıyorum ama olmuştur mutlaka :D

0|0
    0|0
  • hatırlamıyorum senin en utandıgın an

0|0
    0|0
  • Aynı anda 2-3 kızla çıkmayı marifet sandığım 15 yaşımda çıktığım iki kızın kuzen olduğunu bilemem ve ikisinin beni aynı pastanede sıkıştırması

0|0
    0|0
  • Ailem durumu ogrenincd

0|0
    0|0
  • ne oldu saçlarını kesmekten vazgeçtin mi

0|0
    0|0
  • Hiç utanmam ben.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• hayır gelmedi utanmazım ben :/

0|1
    0|0
  • Platonik aşkıma kafam iyiyken şarkı söylemiştim. Hayatımdaki en büyük ahmaklıktı :D O günden bu yana aşka bakış açım acziyetten ötesi değil.

0|0
    0|0
  • Sevgilimin yanında pırtlamıştım istemeden içim geçmiç arabada ve o anki gürültüyle sıçradım yerimden öyle böyle yapmamışım yani yerin dibine girmiştim. Neyseki kokmamıştı😄

0|0
    0|0
  • Uzun saçlı bir erkeğe bayan diye bağırdığım bir an geldi aklıma yerin dibiydi ama saçları benimkinden daha güzeldi 😀

0|0
    0|0
  • Okula gelen profösör o kadar kişinin içinden beni seçti şiir okumam için sonra ismimi sordu söyleyemedim unutmuşum adımı rezil olmuştum tüm okula 😄

1|0
    0|0
  • Yanlışlıkla öğretmene doğru birşey fırlattım ve özür dilerken gülme krizine girdim 🙈😂

0|0
    0|0
  • olduda soylemem :D

0|0
    0|0
  • Arabayla bariyerlere girmem

0|0
    0|0
  • Evet ve hatirlamak istemiyorum otobuste birisi bagirmisti

0|0
    0|0
  • çok kalabalık bir caddede , daha gençliğe yeni atmış bir genç kız ve topuklu ayakkabı alıştırmasındaiken, o kadar insanın önünde kapaklanmak:))

0|0
    0|0
  • Gelmedi

0|0
    0|0
  • Hatırlamıyorum

0|0
    0|0
  • Evet hamileligimi aileme soylemem cok utanmistim

0|0
    0|0
  • Kesinnn gelmiştir

0|0
    0|0
  • ailemin beni s**ken gördü

0|0
    0|0
  • Patronun p.. ç oglu karete hareketi gösterirken lanet eli gögüsü me geldi yer yarilsaydi daha iyidi

0|0
    0|0
Yükleniyor...