Ailenizden, akrabalarınızdan memnun musunuz? Birde detayda durumuma bakaraktan sizce neden ben bu kadar güçlüyüm? Anket?

Ben ailemdeki insanlardan zerre memnun değilim. Ailem 2011 de ayrıldı. 2011 öncesi bunlar akıl yönünden ırak gibiydi. 2011 den sonra suriye gibi oldular. Düşünün bir baba. 21 yaşındaki oğluna ne maddi ne manevi faydası var. Birde yobayz dindarım der ama yapmadığı yok. Bardaki düşymüş kızları eve getirir bana fotolarını gösterir kadınların hava atayr vb. Durumuda iyi sayılır. Ama yobayza sorsan anca geçiniyor. Bir erkek kardeşim var. O 2011 den önce iran gibiydi idare ederdi. Şimdi halep gibi. Saygı, edep, ahylak yok. Bağynaz, kyro, arabesk dinleyen biri, sinirli vb. Ben ona ışid diyorum yobayz, kyro olduğu için. Annemi hep sevmişimdir. Yine seviyorum ama oda yoğun olaylardan dolayı bazen fethullahçılar gibi sapıtıyor. İyi biride bunla çetin yollar aşılmaz artık. Annemle annesinin evinde yaşıyorum. Ama teyze, dayı olan sözde iytler bana rahat vermiyorlar, bana ayar vermeye çalışıyorlar. Ahıyr gibi bir evleri var bunların şeyinde yaşıyom diye güya beni ezecekler akılları sıra. Ama annemin tüm sülalesi beni zerre kadarda olsa ezemediler. Tenezül ediyorlar bazen o zamanda aramız 15 temmuzdaki akp ve fetocular gibi oluyor. Annemin annesi dün kumandayı saklamış ben bakmayım diye. Yoğurd yemediğim halde bana tencereden yoğurt yeme dedi defalarca. Bende buna fethullah gibi bedduaylar ettim, kıyzdım. Sözde dayım ve iki tane eniği dün gece geldiler ahıyra. Aşağıda bana havyladılar havyladılar gittiler. Bende yukarda odamdaydım. Kendimi fethullah gibi hissettim. D. d. Annemden dolayı vede benim cazibemden dolayı bana güçleri yetmiyor. Çok zeki biriyim. Ama hergün 15 temmuz yapıldığından bana okuyamadım. ve işimde yok. Haftalık uyduruk bir 50 liracık gelirim var. O para benim yiyecek içecek gıdama yetmez. Ama ne yazıkki 50 den 1 kuruş fazla gelirim yok. Birde ben oyumu akpye atıyorum ama chpnin elit tabakasından daha bir modernim düşünce olarak. Türkiyedeki insanlardan farklı düşünüyorum çoğundan. Birde 11000 liralık servetim var bu bana aşırı güç maddi manevi.

• ZEKİ OLMAN BİRAZDA PARANIN OLMASI
    80% (4)0% (0)67% (4)Oy Ver
  • PARADAN ZİYADE KENDİNİ BEYAZ TÜRKLER GİBİ HİSSETMEN
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • KİŞİLİK KARAKTERDEN DOLAYI GÜÇLÜ OLABİLİRSİN
    20% (1)100% (1)33% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
2ay Padişah gibi adamım yaa. Paramı dolar altın borsayla döndürüyom azıcık kırpıyom bir şeyler yapıyom vadeliye koyuyom padişah gibi yaşıyom yinede.
2ay Hayatımda tek bir sigara bile içmedim içmemde. Alkol içkide kullanmıyorum. Dünya yanysa umrumda değil. Ama kardeşim günde 1 paket sigara içiyor arabesk ve kyroca şeyler dinliyor bazen moralimi bozuyor. Şunda iddalıyım benim başıma gelenler helede 2011 den sonra, fethullahçıların başına gelmedi. Ama çok güçlü biriyim aynı Tayyip gibiyim. Sadece kilom arttı. Ama taş kırılır tunç erir Türklük ebedidir gibi kilo geçici zayıflarım yine. Zaten hayla giderim var. Önemli olan düşünce tarzı

0|0
1|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...