Yahudileri seviyor musunuz?

Yahudileri sevmiyorum Nedeni ne biliyor musunuz?
Almanyada yaşayan bir kardeşinizim 19 yaşında iken rus yahudisi bir kız arkadaşım vardı, beni çok severdi, bende onu çok severdim, beni kendi dinine çekmeye çalıştığını bile hatırlarım... İyi bir müslüman olmayabilirim ama tabi ki ben dinimi dünyanın en güzeli gelsede bırakmam müslüman doğdum müslüman ölürüm o kadar!
Günler haftalar geçti bu kaşar yahudi bir erkek arkadaş yaptı, şimdi onunla takılıyorlar, facebook adresimde de ekli ayrıldığımız günden beri tek kelime yazmadım, zaten onun ardından binlerce kız arkadaşım oldu.

Yahudileri işte bu yüzden sevmiyorum, dünyanın hakimi olmaya çalışıyorlar, şirketler kuruyorlar, kendilerine çekmeye çalışıyorlar...

Beni sevdiğini söylemişti hep beraber olacağımızı söylemişti ama bastı gitti

Yahudileri sevmiyorum kimsede sevdirtemez!

0|0
9|6

En İyi Kız Görüşü

• Gürcü ermeni türk yahudisi duydum ama rusunu ilk defa duyuyorum. Türk olanlarını severim ancak diğerlerinden de nefret etmem.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• Tanıdığım bir Yahudi olmadı ancak sempati beslemedigim de bir gerçek.

0|0
    0|0
  • Yahudi olarak değil de İsrail halkı olarak severim. Sözde Ermeni Soykırımını kabul etmeyen nadir ülkelerdendir İsrail 🇹🇷

0|0
    0|0
  • soyle birsey var butun yahudiler ayni degildir ki!!! Bazilari kotu, kibirli evet ama hepsi degil!!! Ben mesela butun turk erkekleri sapiktir demiyorum, diyebilirdim o kadar seyden sonra!!!

0|0
    0|0
  • Sevmiyorum

0|0
    0|0
  • Saçmalamaaa

0|0
    0|0
  • Ben severim

0|0
    0|0
  • yahudileri sevmiyorm

0|0
    0|0
  • Açık ve net sevmem

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Yahudileri bu nedenden dolayı sevmiyorsan normal olabilir fakat bu gelişmeni engelleyebilir,

0|0
    0|0
  • Her insanın iyisi kötüsü vardır sana uygunu gelmemiş olabilr

0|0
    0|0
  • Yahudileri seven onlarla dostluk kuran kafirlerdendir. bu kadar acık vs net

0|0
    0|0
  • Ben aleviyim sünni kızlarda bana aynısını yaptı ama benim kimseyle derdim yok

0|0
    0|0
    • 1ay

kardeş siz ikiniz müslümansınız hadi neysede bu yahudiler çok gıcıklar.

• 1ay

bende öyle diyorum ama kimse beni müsliman olarak kabul etmiyor :D işin özeti birbirini sevmeyen milleti kimse sevmez dünyanın neresine gidersen git o kızdan gördügünü görme ihtimalin var

• Onlar zaten genelde kendi dininden biriyle birlikte olurlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...