Yeni dolandırıcılık sistemi?

850 ... numaralı telefondan aradılar. Arayan profesyonel biri ve call center imajı vermek için arka planda sesler de var. “Geçen yıl size telefonla ulaştık, 2 yıllık yaşam sağlık destek hizmetine onay verdiniz, 1 yılı doldu ve süre geçti, iptal veya devam etmek için hemen 190 TL ödemeniz gerekiyor, aksi halde sizi icraya vereceğiz ve bu işlemin miktarı da 1500 TL tutmaktadır” şeklinde söyleyerek sizi köşeye sıkıştırmak istiyorlar. Telefondaki ses “ya hemen kredi kartıyla ödersiniz ya da icraya verilirsiniz” diyor. Kimlik bilgilerinizi ve adres bilgilerinizi verip inandırmaya çalışıyorlar genelde sabah saatlerinde aranıyormuş benim başıma geldi siz kimi trollüyonuz deyip kapattım bende sonra internetten araştırdım ki kaç kişiyi korkutarak parasını almışlar aklınızda bulunsun arkadaşlar dikkat edin

0|2
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Aradı beni de , avukatınız avukatımla görüşebilir dedim. ufak bir kekemelik oldu kadında yaa hadi ordan kimi kandırıyorsun apta. l dedim kapattım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Olabılır mesela benım telefonda ıphonede bır sıstem var calıntı olsun olmasın hemen buluyor faturanız varsa hıcbirsey olmaz o telefonada aldırmayın kapatın gıtsın canoo😁

0|0
    0|0
  • Aynısını yaptılar. Küfürü yiyince bir daha aramadılar. Hiç çekinme.. bas küfürü.

0|0
    0|0
  • Beni de aramışlardı tırrekler

0|0
    0|0
  • adamlar aşmış kendimi

0|0
    0|0
  • BENİMDE başıma geldi 4-5 kez aynı durum ama yemedim numaralarını üçkağıtçların

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ben bilmediğim numarayı açmıyorum.

0|0
    0|0
  • Kuzumusun sevgilim sağol❤️🎈

0|0
    0|0
Yükleniyor...