İkiyüzlülük ve bazı kızlar?

Dışarıda eşimle gezerken dahi bazı başörtülü kızlar alenice hiç yüzleri kızarmaksızın bakışlarıyla rahatsız ediyorlar. Şaşırıyorum. Kardeşim iki yüzlülüğüne beni veya başka bir erkeği alet etme. Edebiyle örtünenlere lafım yok. Ama artık gıcık kapıyorum bu tiplere. Birgün ne bakıyorsun be diyeceğim az kaldı. Utan ya. Şimdi s. alağın biri kesin çıkar kendini çok yakışıklı mı sanıyorsun diye. Hııı evet öyleyim var mı diyeceğin?

0|0
11|0

En İyi Kız Görüşü

• Yanındaki hatunu kiskandıkları için bakiyorlardir, rekabet duygusu

0|1
    0|0
    • 2ay

İlginç ya. Kimle rekabet ediyorlarki. Alan almış artık. Ben eşimden başkasına gözümün ucuyla bile bakmam. Onlar kendi kendine rekabet etsinler

• 2ay

Aynen öyle de gel de anlat. Kalitesiz varlıklar takılmayın bu kadar

Kızlar Ne Diyor 10

• Ben insanları başörtülü veya değil diye ayırmak konusunda taraftar değilim. Ne için kapandığı veya açık olduğu umrumda değil.
    Zaten örtünüyor diye o insan çok inançlıdır, görgülüdür, vicdanlıdır diyemeyiz, aynı şekilde açıksa da inançsız, ahlaksız diye ayırımlar yapamayız.
    Ahlaksızlık, ahlaksızlıktır bu genel bir kavram kadın, erkek, kapalı, açık, inançlı, inançsız dinlemez.

Böyle bir davranışı vicdanı olmayan, kötü ve hasta ruhlu insanlar yapar. Aile terbiyesi, görgüsü nedir bilmez bunlar.

2|0
    0|0
    • 2ay

Kapanıyor diye dindar veya tam tersi denilemez. Ancak burada beni kızdıran birşeylerin arkasına saklanıp namuslu görünüp namussuzluk yapmak. Farkı bu.

• 2ay

Bu zaten her ne şekilde yapılıyorsa yapılsın adice. Birşeylerin arkasına saklanarak yemesinler bizi.

• Diyin bence hiç beklemeyin.

0|1
    0|0
  • 😂😂😂😂😂

0|1
    0|0
  • Haklısın doğru

0|1
    0|0
  • Seni rahatsız eden başka bakışlarmı sadece başörtülü kızlarmı anlamadım fark ne açık olan baksınmı yani

0|0
    0|0
    • 2ay

Beni rahatsız eden örtünen edebiyle örtünsün örtünüpte saman altından başka işler çevirmesin. İki yüzlü olmasın. Bir yolagirdiyse tam girsin. Belli ki önyargın var ama beni ilgilendirmiyor önyargın

• 2ay

sen hayırdır ya kimseyi sawundugum flan yok sorunu acikca anlayabilmek adina konustum anlamak istedigin gibi anlayip olaydan bana pay cikarma basi kapaliysa edeplidir ya da niye basi kapali olanlara diosn gibi bir dusuncem yok

• 2ay

O zaman kusura bakma. Özür dilerim

• Bence basortuyle sınırlama. Herkesin içinden her şey çıkıyor valla kapalı açık bos

1|1
    0|0
    • 2ay

evet malesef

• 2ay

Sen önüne bak kardeş aman aldatim falan deme mutlu olamaya bak bu kızlar boyle evli bekar demiyorlar

• 2ay

Yok ya kesinlikle olacak birşey değil o. Onlara uyar mıyım hiç

• sen böyle yazmışsın ama demek ki sen de bakıyosun ki fark ediyosun. bakma abi, gözlerini eşinden ayırma gerisi önemli mi? değil.

0|0
    0|0
    • 2ay

Hayır. Sana bakanı illa farkediyorsun ve sürekli eşinle gözgöze yürüyemezsin.

• 2ay

Ben bana bakanı bıle farketmıyorum yanımdakı falan uyarıyo :D Bence senın bakısta sorun var

• 2ay

@Zeynep899 Hırsızın hiç günahı yok değil mi 😀

• Uyar o zaman :)

0|0
    0|0
    • 2ay

Uyarsan bu sefer sen kendini ne sanıyorsun sana bakmadım der utanmaz

• Kapalilar aciklardan beter ya ayıp ayıp sorsanda onlardan muslumani yoktur

0|1
    1|0
  • Hakkaten iğrenç

0|1