Erkekler, Eşiniz gecenin bir vakti doğum tatbikati yapsa tepkiniz ne olurdu 😄?

Eşiniz hamile son haftalarina girdi.

Gecenin bir vakti ciglikla uyandirildiniz bir baktiniz esiniz sanci çekiyor hemen uzerinizi giyindiniz arabanin anahtarini bulmaya calisiyorsunuz buldunuz telefon elinizde ve bir şeyi unuttunuz doğum cantasi... Dolaplari karistirdiniz onu da buldunuz.

Ve simdi esinize yardim etme de sira onu kucaginiza alacaksiniz ya da koluna gireceksiniz tam kucaginiza alacaginiz an

Eşiniz :

Hayatim tamam tamam doğum tatbikatiydi sadece sakin ol 😄😄😄 dese tepkiniz ne olur? 😂😂😂

0|0
3|18

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Kafanızı kirmasalarda baya trip yapacakları kesin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Tatbikat yaparken bana olan güvenini test ediyor demektir bana göre bu yüzden ben ilk başta heyecanlanırdım çocuk geliyor diye ama sonra aşırı üzülürdüm eşim bana güvenmiyor diye

1|0
    0|0
    • 2ay

Bayagi ciddi konuya degindin bence öyle düşünme sadece sanci olsa hazir miyiz neler eksik onlari bilmeniz acisindan olur 😊

• 2ay

Eksikleri tatbikata değilde video ya da benzeri bir şey izlereyek de anlayabilirsin ama pratigin eksikliği olur. Her ne kadar karım da sağlıklı bir doğum olmasını istediği için böyle bir şey yapmasını tahmin edebiliyorum ama onunda kendini benm yerime koymasını isterim sonuçta çocuğumun doğumu söz konusu böyle ciddi şeylerde böyle şeyler yapmak bana göre yalnıs

• Sanki herkesin arabası var anasını satayım belki taksi çağıracam adam :D
    Neyse ben hiç çanta manta uğraşmam. Kucağıma alır direk hastaneye götürürüm. Hastaneye götürdükten sonra evden almam gerekenleri gider alırım. Tatbikat için beni uyandırırsa 1 hafta rahat surat yaparım :D

0|0
    0|0
  • Dudagindan operek oylece yataga birakirdim

0|0
    0|0
  • Yarın çocuğu aldırıyoruz derdim :D şaka tabi ki de :D bişey denmez ya

0|0
    0|0
  • amerikanın oyunları bunlar gelmeyin bu oyunlara eskiler hıyar tarlalarında doğrur yıkar birde geri tarlaya dönermiş :D:D:D

şaka bir yana yalancı cobana döner bir dahaki gercek olursa inanmam

0|0
    0|0
  • kavga çıkar küfür ederim

0|0
    0|0
  • yalancı çoban muamelesi yaparım :D dfgdfg

0|0
    0|0
  • hay ya diyip uyumaya devam ederdim. :D

0|0
    0|0
  • yok daha neler :)

0|0
    0|0
  • ebe olmaya karar verirdim :D

0|0
    0|0
  • Fırlatır atarım şaka şaka sadece kalp krizi geçirirdim..:D

0|0
    0|0
  • Doğurtma tatbikatı yapabilriim :D Elimden gelir bu işler :D Sonra demesin çocuk neden 7 aylık :D

0|0
    0|0
  • Kendim doğurturdum heralde.

0|0
    0|0
  • Sen iyi misin dalga mı geçiyom benle der yatar uyurum

0|0
    0|0
  • Lohusayı bir atlat göstiricim sana tatbikatı ;)

0|0
    0|0
  • evden atardim

0|0
    0|0
  • Ağzına sıcayim derim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ahah bunu yapmak istiyorum :D

0|0
    0|0
  • He he ben bunu yaptim ama tabi boyle abartmadim

0|0
    0|0
    • 2ay

Nasil oldu tepkisi neydi

• 2ay

Yine de heyecanli olur ama ya o duyguyu gozlerinde hissetmek babalik heyecani senin için eli ayagina dolasmasi aayy ne güzel ya imrendim su an 😊

• 2ay

Gozlerinde o parlaklik ve gulumsemesi hic unutamicam :)

Yükleniyor...