Kim ahlak ve namus şovalyeliği yapıyorsa bilin ki en namussuzu odur.. Friedrich Nietsczhe?

Bu konuda yorumlarınız?

0|0
15|7

En İyi Kız Görüşü

• Benim uni. de ev sahibim vardi. Eve erkek giremez vs konusuyordu. Neyse 1 yil sonra tartismali bir sekilde ciktik evinden. Yeni okul donemi basladigin aradi "abim sehir disindan misafirim gelecek sizde kalabilir mi" dedi ben de "olur sizin mah. gelcem zaten esinizle gorusurum bu konuyu" dedim😃 "aman abim sakin duymasin" dedi. Sonrasi adama bayagi bir saydirdim telefonda. Bizim yaslarimizda kizi vardi. Belki buralardadir ispartada adnan diye bir adam modernevlerde oturyrdu.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• kısmen saçmalamış. genelleme yapmasa iyiydi

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

Erkekler Ne Diyor 6

• Büyük oranda haklı.

0|1
    0|0
  • Şövalye ne alaka lan? ortaçağ ne alaka ulan sinirlendim bilmediğiniz terimleri kullanmayın ya arakdaş şövalye ile ne alakası var namus bekçiliği dersen anlarımda şövalye toprak karşılığı hizmet eden en alt soylu rütbesidir.

0|0
    0|1
    • 2ay

Sanırım siz hala ortaçağ avupasında yaşıyorsunuz. Teşekkür ederim bilgi paylaşımın için. Modern çağlarda yaşayamlar lan man gibi kelimeleri kullanmıyor görüşlerini daha medeni olarak açıklıyor

• 2ay

Zavallı!

• 2ay

Zavalsız.

• Evet doğrudur. Bu söz en çokta ülkemizde ki dinci görünenlere çok yakışır

0|1
    0|0
    • 2ay

Bu da doğru bir tespit değil. İnsanların düşüncelerini din mezhep dünya görüşü olarak genelleden arındırarak değerlendirmek daha doğru gibi

• Dogru demis

0|1
    0|0
  • Vuuuu.

0|1
    0|0
  • Doğru değil

0|1
    0|0
Yükleniyor...