Sosyal medya sizce çok gerekli mi? Çok vakit geçirir misiniz?

Benim neredeyse 2 hafta olcak bütün sosyal hesaplarimi kapatmam ve daha huzurlu olduğumun farkına vardım. Siz ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında?

0|2
6|15

En İyi Erkek Görüşü

• Valla çoğu bırak hiç de gerekli değil. Sonuçta sosyal medya olmadan da yaşanır. Ha var ve ben de vakit öldürmek için takılıyorum. Ama bir çoklarının aksine beni etkilemiyor. Örneğin sosyal medayada birileri çıkıp sahte kelimesi yerine fake kelimesini kullanıyor. Bir bakıyorsun ertesi gün milyonlarca gencin ağzında fake lafı. Ama ben hala sahteyi kullanıyorum. Burada birileri domalıp gtünün fotoğrafını çekse ve gtüm nasıl güzel mi diye yorum yapsa eminim yine milyonlarca insan kendini gtünün fotoğrafını çeker. Ama ben yine tenezzül etmem.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Facebook hesabım vardı. Çok fazla vakit ayırdığımı düşündüm.
    1 hafta önce sonsuza kadar dondurdum.
    Şu an sadece instagram var. Onada çok fazla bakmıyorum zaten.
    Ola ki bir fotoğraf çekilirsem ve beğenirsem ya da evcil hayvanımın fotoğrafını çekersem, ailemle bir fotoğrafım olursa oraya atarım. Yoksa oraya bile girmiyorum

1|0
    0|0
  • Hepsi kapalı 3 yıldır gayet rahatim

1|0
    0|0
  • Benim var ama kullanmıyorum

1|0
    0|0
  • dalga gecmek ve vakıt gecırmek adına iyi bir ortam sosyal medya.. ciddiye almadıgınız sürece gayet güzel vakitler geçirebilirsiniz

0|0
    0|0
  • Cok vakit geciririm bazende hic gecirmem fazla yararida yok sosyal medyanin

1|0
    0|0
  • Hiçbir sosyal medya hesabim yok 4 aydir felan. Aramiyorum yoklugunu

1|0
    0|0
  • Yaklaşık 2 ay oldu bütün sosyal hesaplarımı kalıcı olarak sildim ve MUTLULUK hatta hiç kimseyle konuşmuyorum 😀😀

0|0
    0|0
  • 2 yıldır hepsi kapali

0|0
    0|0
  • Ben fazla takılmıyorum günde 10-12 saat anca.

1|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
  • Twitter is my life

0|0
    0|0
  • Buraya giriyorum ve haberleri okuyorum

0|0
    0|0
  • Bura sosyal değil mi 😅

1|0
    1|0
  • gereksız

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Uzun zamandır takılmazdım. Burası hariç, diğer platformlarda pek aktif değilim.

1|0
    0|0
  • Gerçekten sosyal medyasiz hayat huzurlu hayat 😊

1|0
    0|0
  • Geçiririm

1|0
    0|0
  • Ama burdasın burdaki hesabını da silecek misin.

0|0
    0|1
    • 2ay

Farkndaysan ne kasttetiğimi genelde anlamişlar. Facebook instagram twitterdan bahsettim ben burdan olsa öyle sorardim.

• 2ay

Seninle oturup bunu tartşcak degilim. Konuyu oraya buraya çekme uzatmada konuyu. Sağol dedik işte

• 2ay

Sana huzurlu günler ben de uzatmak istemiyorum o yüzden engelliyorum bir daha sorularda denk gelmemek için.

• hepsını kapattım rahat ettım

0|0
    0|0
  • Sosyal medya kullanmıyorum ama yinede huzur yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...