Teyzem bana resmen zulmediyor. Derdi ne sizce?

Küçüklüğümden beri bana yapmadığını bırakmadı. Biriktirdiği paraları çalardı, sırlarımı söyleyip beni rezil ederdi, orta sonda erkek arkadaşım olmuştu anneme "bu kötü yola düşecek ben sana söyleyeyim." Demişti, kendimce tasarımlar yapar tasarımcı olmak istediğimi söylerdim hıncından beni köpeğine ısırttırmıştı ben acıyla ağlarken "bravo, tasarımcı xx" demişti. Üniversite sınavlarına hazırlanırken İstanbul içinde üniversite kazanmam için bana baskı yapmıştı. Şu an Ankara DTCF'de İspanyol dili ve edebiyatı okuyorum, bana "kardeşlerin (kuzenlerin) de dil okuyacak, ama onlar senden daha başarılı olacaklar. Ayrıca insan ailesini terk edip gitmez, yurt dışına çıkamazsın, çıkarsan bacaklarını kırarım. Biz bu ülkede sürünelim, hanımefendi ülke ülke gezsin. Yok öyle yağma!" Dedi birkaç gün önce. Kendi istek ve iradesi dahilinde okumamış bir insan şimdi de kalkmış bana ne yapacağımı söylüyor ve beni çocuklatına sürekli taklit ettiriyor. Sizce teyzemin derdi ne?

0|0
5|12

En İyi Erkek Görüşü

• Teyzenin ben ta... Anladın sen onu.. seni çekemiyo

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• zalimler için yaşasın cehennem

0|1
    0|0
  • allah yardımcın olsun

0|0
    0|0
  • Sövebiliyor muyuz?
    Şaka bir yana kurtulmuşsun artık öyle değil mi

0|0
    0|0
    • 2ay

Sövmek serbest.
      Henüz tam olarak kurtulamadım ne yazık ki.

• 2ay

Yapmadı da okuduğum üniversiteyi bilse kesin yapar.

• 2ay

Çok abartma hayatında yeterindeysen fazla söz sahibi yer sahibi yapma onu bu kadar

• baban yok mu senın teyzene ne oluyokı

0|0
    0|0
    • 2ay

Babam teyzemi öldürmek üzere.

• 2ay

memleket adana heralde:D

• 2ay

Yok Ankara

• Teyzen aşağılık duygusuna kapılmış. Tüm yaşamak isteği şeyleri sen yaşıyorsun diye sana kin güdüyor.

0|0
    0|0
  • 3 harfli ortadinda ki harf i cin degil

0|0
    0|0
  • psikolojik sorunları var gibi yani senden kaynaklı birsey değil geçmişiyle alakalı

0|0
    0|0
    • 2ay

İleri derecede paranoya ve şizofreni teşhisi konulmuştu.

• 2ay

neden ki?

• 2ay

Gönderdim 😊 hatta şu an seninle konuşuyoruz 😊

• Takintili opsisuf komoisuf hastaligi olabilir yani takinti hastaligi

0|0
    0|0
  • Bence seni kıskanıyor :D annem ve babam karışabilir sadece bana de olsun bitsin

0|0
    0|0
    • 2ay

Beni neden kıskansın ki? :(
      Daha diyemedim ama bütün aile bir toplansın bütün kirli çamaşırlarını ortaya dökeceğim.

• 2ay

Kadının psikolojik sorunları vardır diyorm sadece , onun seviyesine inmene gerek yok yani

• 2ay

Var, şizofreni ve paranoya hastalıkları ileri seviyede. Ama bu bana istediği gibi zulmetmesine izin vereceğim anlamına gelmiyor.

• Kıskançlık

0|0
    0|0
  • teyze anne yarısıdır , inanmakta başarmanın yarısıdır. bu durumsa teyzene inan :)

not; detayı okumadı

dip not; detay çok uzun

en dip not; hayat çok kısa :)

0|0
    1|2
    • 2ay

Detayı bir okursan intihar etmediğime şükredersin.

• 2ay

detayı okumadım ve eminim kötü durumdasındır derdin vardır herkes gibi tüm insanların bir derdi var hepsi farklı ama çözüm aynı;sabret ve ben bunun üstesinden gelirim bunuda atlatırım de.

Kızlar Ne Diyor 4

• Psikolojik sorunları var bol bol. Gecmis olsun sana 😕 duzelmez o. Umarı kurtulursun.

0|0
    0|0
  • acik ve net kiskaniyor iste mendebur kari

0|0
    0|0
  • Kiskaniyo seni onda olmayan şeyler sen de olunca çekemiyor seni

0|0
    0|0
    • 2ay

Onda olmayıp da bende olan bir şey yok ki :(

• Teyzene ne bakiyosun okulu kazan ver elini fransa

0|0
    1|0
    • 2ay

Ankara DTFC'de İspanyol dili ve edebiyatı okuduğumu yazmıştım.

Yükleniyor...