Bir köpeği bağlayıp sopayla döve döve öldürdü. Bu şerefsizleri nasıl cezalandırmak gerekir?

Ben izleyemedim bu vahşeti. Böyle şerefsiz, kanı bozuk , aşağılık adilerle aynı ülkede yaşamaktan utanıyorum..:( O zavallı köpek kimbilir ne acılar çekmiştir...:( Ama yemin ederim orada bunları yaparken görseydim bulabildiğim her şeyle saldırırdım ya onlar beni öldürürdü ya da ben onları.. Allah belalarını versin , Allah bunları gün yüzü göstermesin...

http://www.milliyet.com.tr/sopayla-kopegi-doverek-oldurdu-gundem-2321905/

Güncellemeler:
2ay Bulun bu şerefsizleri, halkı kin ve nefrete sürüklüyorlar...
2ay Zavalı bir canlıya yapılan bu vahşete duyarsız kalıp hala saçma sapan konulara görüş paylaşanlar ; O köpeğin kanı sizinde üzerinizde böyle tepkisiz kalmaya devam ederseniz...

1|0
16|13

En İyi Kız Görüşü

• Onuda bağlayıp sopayla döve döve öldürmek gerekir. Hayvanlara saygısı olmayan zaten kötü bir insandır ve kötü insanlar yaşamamalı.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Öldürmeyecek ama yapılabilecek en vahşi işkenceleri yapacan hepsini denicen üstünde her acıyı çektirecen en sonundada uzuvlarını 4 ata bağlıcan hepsini farklı yere koşturacan. gerçi buna ne yapılsa az

0|1
    0|0
    • 2ay

Çok güzel bir görüş gerçekten bu şerefsizlere ne yapsanız az, inanın bunları öldürdükten sonra gömmeyeceksin etlerini makinada parçalayıp aç hayvanlara yedireceksin ki o masumların karınlarını doyurararak bir sevap işlerler en azından..

Kızlar Ne Diyor 15

• hayvanlar bu dünyada dilsiz, öteki dünyada ise haklarını alacaklar. Ne vicdansızlık be!

1|2
    0|0
  • Ya çok rica ediyorum kaldırmayın bu yorumumu. İnşallah acı çekerek yanarak ölür bunu yapan bacım çocukları. Orospuçocuğu yazdım, ks bazen çevriyor ya canıma filan otomatik.
    İzlemedim izleyemem.
    Eğer varsa, Allah can çektire çektire öldürülmesine izin versin şerefsiz kansız arkadaşım kurularının.

2|1
    0|0
    • 2ay

İnan ağzıma o kadar çok kötü söz ve kelimeler geliyor ki kendimi zor tutuyorum ve gzöyaşlarımı tutamıyorum böyle şerefsizlerle aynı topraklarda yaşadığım için...:(

• 2ay

Benim evladım yapsa şunu, kendi ellerimle öldürürüm heralde... bu caniyi, acisi, şerefsizi doğuran büyüten anneye de babaya da yazık zaten..
      Bu kötülük, bu hastalıklı ruh o kadar aşağışık bir şey ki büyüteninde de hata var.

• 2ay

Utanıyorum şu an kendimden böyle bir adiliği zavallı masum bir köpeğe yapan birinin insan kılığına girip aramızda serbestçe dolaşmasından...

• Vicdan merhamet yok ki izleyince çok kotu oldum ya bunlar insan değilim eminim ben Rabbim vicdan merhamet versin obur tarafta hakkini alacak onlardan haberleri yok 😠

0|1
    0|0
    • 2ay

İnanırmısın bu haberi gördüğümden beri pisikolojim bozuldu biz nasıl adi şerefsizlerle aynı havayı soluyoruz dedim ya ağladım..:(

• 2ay

Köpeğe bile merhameti olmayan insan yoksunlarindan insanlara bebeklere merhamet etmelerini beklemek ne kadar aci değil mi yazik ya acinacak halleder Allahim bildiği gibi yapsin onlari

• Allah belalarını wersin ne diyim biraz merhamet olsa bunu yapmaz insan

0|1
    0|0
  • ateste yakarak ama öldurmeyerek surundurerek sonsuza dek iskence cekmeli

0|1
    0|1
  • Aynısını ona yapmak gerekir o köpek bağırıp yardım isteyemez böyle insanları aynı şekilde daha kötü cezalandırmak gerekir

0|1
    0|0
    • 2ay

Katılıyorum Tuğçe ya çok ama çok kötü bir olay bu..:( Alla nasıl biliyorsa öyle yapsın..

• 2ay

Evet haklısın bu cezasız kalmaz onu bu durumdan koruyamadık belki ama en azından bunu yapanın ceza almasıyla belki görevimizi yapmış oluruz

• 2ay

Evet kesinlikle haklısın inşallah...

• ben böyle şeyleri hiç izleyemiyorum Allah kahretsin bunu ya umarım sonsuza kadar cehennemin dibinde kalır!

0|1
    0|0
    • 2ay

Bende izleyemedim video otomatik açıldı bir anda o köpeğn yardım seslerini duydukça ağladım... Allah onlara en kötü şekilde ölümlerini versin tek dileğim ve bedduam bu benim...:(

• 2ay

ölüm yetmez ki cehenneme soksun bunları biidahada çıkamasınlar! ! !

• 2ay

Amin inşallah...:(

• Kısasa kısas

0|1
    0|0
    • 2ay

Kesinlikle biz toplum olarak bu adi serefsizlere tepkisiz kalmamalı gerekeni yapmalıyız...

• Moralim bozuldu. Oçocuğu pezvnk adi serfsz

0|1
    0|0
    • 2ay

Aynen ben sabahtan beri çok kötüyüm ya ne olur bulsunlar bunu yapanları vijdanlarımız rahat değil..:(

• 2ay

Kanım dondu desem yeridir çok canımı sıktı bu haber, her türlü işkenceyi yapacaksın bağırta bağırta ama öldürmiceksin bu p. cleri.

• 2ay

Evet katılıyorum bu dünyada yaşadıkları her gün en acı şeyleri yaşamalarını istiyor ve diliyorum Allahtan...:(

• Bileklerini kesmek lazim oylelerinin.

0|1
    0|0
    • 2ay

Daha kötüsünü yapmak gerekiyor ve aynı şekilde videoya çekip bütün bu niyette olanların izlenmesi sağlanmalı. Allah yarattı tüm canlıları köpek ki insana en yakın ve sadık , duygusal bir hayvandır... Gerektiğinde insanların hayatını kurtarabiliyorlar bu muydu bu hayvanın sonu..:(

• 2ay

:( o seytanlar cezasini elbet cekerler uzulme

• 2ay

Çok teşekkür ederim inşallah tek dileğim ve bedduam bu...:(

• Allah belasını versin böyle şerefsizlerin. nasıl vicdasızlıktır bu! O sopayı alıp g*tüne sokmak lazım itin!

0|1
    0|0
  • Sopayi agzina sokarak oldurmek gerekir.

0|1
    0|0
  • Yüklü bir para cezası

0|2
    2|0
    • 2ay

Para cezası yetmez kesinlikle dağa kaldırıcaksın bütün kemiklerini kıracaksın o acıyı çekecekler...

• 2ay

Bencede öyle olması lazım ama Türkiyede en fazla yapacakları para cezası belki onu bile yapmazlar

• 2ay

Maalesef işte o yüzden bir ekip kurmalı ve cezalarını vermeli bunların toplum içinde yaşamaması gereken o. çocukları...

• İdam!

0|2
    0|1
    • 2ay

Aynen adalette ceza vermiyor ya bu bir canlı topluycaksın dağa çıkarıp cezasını orda vereceksin...

• Kürt bunlar lanet olsun cahil Kürtlere cahillikten yariliyorlar ecişbücüş bicler.

0|1
    0|0
    • 2ay

Maalesef ama iki şerefsiz yüzünden bir toplumuda karalamak doğru olmaz bu nedenle başta kendileri bunları bulup cezasını vermeli diye düşünüyorum ben..

• 2ay

İnan böyle destekleriniz olunca yanlız olmadığımı görmekten mutlu oluyorum, Allah böyle şerefsizleri yaşatmasın aramızda...:(

• 2ay

Tabi ki de destek olacağız biz insaniz.

Erkekler Ne Diyor 12

• Psikolojim bozulmasın diye izlemedim ama resim yetti zaten.. bu anasınin sıçtığı evladını bularak o sopayla günde üç öğün tecavüze maruz bırakmak şart oldu. öyle kolay ölüm olmaması lazım. Nerede olduğunu derhal bulsunlar sokağa çıkamaz

1|1
    0|0
    • 2ay

İnan ben izleyemedim videoyu açtım o köpeğin bağırma sesi gelince ağladım kapattım şu an bunu yapanları bulup aynısını yapmak istiyorum bu nasıl bir vijdandır bu nasıl bir adiliktir..

• 2ay

Böyle bir video izlemiştim yavru köpeği benzin döküp yakiyorlardi.. böyle vicdanlara aynısını yapılıp yine sosyal meydanda kamuoyunun yüreğini rahatlatmak için yayınlanmalı. Herkes bilsin olacakları.. kim bilir nereden bu şerefsizler

• 2ay

Kesinlikle katılıyorum böyle insanları öldüren insanlarda ödüllendirilmeli ve asla yargılanmamalı..

• En büyük isteklerimden biri bu tarz birşey yapan birilerini yaparken yakalasamda tutup ikiye katlasam şerefsizleri.

0|1
    0|0
    • 2ay

Bende aynısını düşünüyorum bir ekip kuracaksın hiç mahkeme filan olmayacak tesbit edip adresinden alıcaksın dağlarda idam merkezleri oluşturup öldürecek ve cesetlerini uçurumlardan aşağı atacaksın, asla gömmeyeceksin oranın adıda şerefziler mezarlığı olacak...

• 2ay

Bir suçlu idam ediliyorsa bu şekilde idam edilmesi faydalı.

• 2ay

@denemekol Kesinlikle...

• Bu soysuzun yeri yurdu belli mi?
    İsmi cismi?
    İstanbul taraflarında mı?

1|1
    0|0
    • 2ay

Bende video otomatik açıldı ilk önce sesleri geldi doğu şiveliler orada yaşanmış ben köpeğin inleme sesini duyunca kapattım hangi vijdan sahibi izleyebilir ki...:(

• 2ay

Tamam kardeşim

• 2ay

Çok teşekkür ederim desteğin için..

• aynısnı biz ona yapmak lazım bunlara ağır cezalar verilmeli

0|1
    0|0
  • aynı şekilde toplum önünde onuda öldürmek gerekli

1|1
    0|0
    • 2ay

Sonuna kadar katılıyorum ve bunu yapanları öldürdükten sonra gömmeyeceksin etleri ile aç hayvanları doyuracaksın..

• 2ay

haklısın ben sizin için demedim

• 2ay

Biliyorum çok teşekkürler görüşünüz için artık kesinlikle bir şeyler yapılmalı...

• Hapis Şart

0|1
    0|0
    • 2ay

Hapis yetmez tüm kemiklerini döve döve kırmalı aynı acıyı yaşamalılar..

• 2ay

Köpeği Öldüren Kürt.. Kürtlerede Kötü Örnek Oluyorlar Aslında

• 2ay

Aynen öyle kürtler böyle insanları aralarında barındırtmamalı ve kendi cezasını bu şerefsizlere vermelidirler..

• hangisi hayvan... hayvan bile denmez boylelerine ya.. neyse

0|1
    0|0
  • bunun gücü anca hayvanlara yeter yiyorsa bana gelsin bak kaç gün komada yatıyor

0|1
    0|0
  • Aynısını onada yapmak lazım òldürmeden sadece iskencce cektireceksin bu or*sbu cocuguna

0|1
    0|0
  • 10 yıl hapis. Hayvana saygısı olmayanın insana da saygısı olmaz.

0|1
    0|0
    • 2ay

Kesinlikle böyle adileri hapiste beslemek ödüllendirmektir acı çekerek öldürülmeleri gerekiyor...

• Bu ülkeye şeriat gelmeden bunlar ellerini kollarını sallaya sallaya bunları her zaman yapacaklar.. şeriatla ne alakası var diyenleri duyar gibiyim? Osmanlı devleti zamanında hayvanlara işkence edenlere 200 kırbaç vurulurdu.. adam acıdan bayılırdı

0|1
    1|0
  • burdada karısını fuhuş yaptırdı :DD
    www.sondakika.com/.../

0|0
    1|1
Yükleniyor...