Dedemden kalan miras ?

selam bizim bir sorunumuz var bize demden kalan arsa var bu arsayı daha önce alan biri vardı 40 milyar teyzem ile bize 25 milyar düşüyordu fakat ne oldu biliyorum iş bozuldu dayım bize sadce teyzem ile 20 milyar yani bize kalan 10 milyar ve beni annem özürlü eskiden hastayımş tedevi etitmeşler kerdeşim doğunca kötüleştı ve miras olayından annem dha çok hakkı oldugun düşünyorum ve arsa için iki tarfa anlaşamıyor benim tadavisı olmayan bir hastalık ile uğraşıyorum aynısı kerdeşimden var ama beli diğil daha neyse konu bize 10 milayar vermek istyor biz15 bile arsıyız o vermyor duyduguma göre arsa satmışlar ama bize ne para verdiler nede bir şey benim durumda kötü bunu bilmlerine ragmen kapım çalan yok bu miras konsunda ne yapabilirim ail yardım edin hatlar için üzüğüm

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Avukat tutup dip köşe araştırma yaptırmadan ve kişilere düşen hakların kanuni zorunluluklarını belirlemeden senin iş çözülmez.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• 🙄🙄 hiçbişey anlamadım yazdığından

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• En kısa zamanda bir avukata gidin

0|0
    0|0
  • İmza almadan arsayı satamazlar. O işte bir bit yeniği var. Eminmisin satıldığından?

0|0
    0|0
  • noter avukat siz karismayin

0|0
    0|0
  • Bir avukatlik barosuna git durumunu anlat yardimci olurlar Allah yardimcn olsun..

0|0
    0|0
    • 2ay

sağol

• 2ay

Herhangi bir baro isini gorur para flnda istrmeyebilirler isteseler bile dava sonlandiktan so ra hakkinizi eşit sekilde aldiklarinda belki az birsey alirlar gerci dewlet flnda oduyormus ama orasina takilma

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...