Göğüs küçültme fiyatları ve yer?

Merhaba, yurtdışından göğüs ameliyatı için Türkiyeye geleceğim. Mersin, İstanbul fark etmez. Tahminen fiyat aralaması ne olur küçültmek için? ve tanıdığınız, duyduğunuz, güvendiğiniz bir doktor var mı? Teşekkürler.

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• Şikayet var ve forum gibi siteleri iyice analiz yaptıktan sonra kesin doktorunuzu seçin çünkü çok reklamı ünlü yerler var ama girin bakın şikayet kaynar ve paranızı alamaz mağdur duruma düşersiniz keşke tanıdığım olsaydım sizi yönşendirseydim ama yok

1|0
    0|0
    • 1ay

Yine de teşekkür ederim. Kaliteli bir yer olmasına dikkat edeceğim

• 1ay

Yalnız kaliteyi kesinlikle marka olarak algılamayın ben türkiye de yaşadığım için bunlara çok şait oldum bir tane önerebilirim istersen bir araştır şimdi geldi aklıma dr. hanife akınoğlu

• 1ay

Hemen bakiyorum

En İyi Kız Görüşü

• beş ile onbin arası canım.. Ankara doç dr haldun kamburoğlu bu işte iyi.. İstanbul'da muhammet dilber var.. nette araştır istersen

1|0
    0|0
    • 1ay

Sen de bu operasyondan oldun mu

• 1ay

@ozzy89 üzgünüm özelden konuşmuyorum kimseyle.

• 1ay

Amacım sana sapıklık yapmak değildi bir konu hakkında danışacaktım sana buradan da soramam ama sen bilirsin tabii ki

Erkekler Ne Diyor 8

• Çok mu büyük

0|0
    0|0
  • Küçültme.

0|0
    0|0
  • vakumlayarak minimum boya indirecek kişiler var bu sitede

0|0
    0|0
  • çok mu büyük bırak öyle kalsın

0|0
    0|0
  • Evet var samsunda

0|0
    0|0
  • Boyutu ne ne kadar küçülecek?

0|0
    0|0
    • 1ay

Ne kadar kücültücegine doktor karar versin istiyorum. Ve fazlasiyla büyük bedenime göre.

• 1ay

Boyun kilon fizik oranın nasıl ki? Kaç bedenler Şu an

• 1ay

Su an 75D boyum 155 kilom 63

• sırt ağrısı mı var

0|0
    0|0
    • 1ay

Evet maalesef

• 1ay

Teşekkürler. Birkaç isim duydum araştırıp konuşup kendim için en doğru olanı seçeceğim.

• 1ay

tabii ki en iyisini yaparsın sağlık şakaya gelmez.

• Büyük olsun daha iyi. Niye küçültüyon ki?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Fatıh Dağdelene git herkese güvenme

1|0
    0|0
    • 1ay

Fatih Beyi çok övüyorlar. Çoğu kez gördüm televizyonda. Düşüneceğim. Teşekkürler😊👍🏼

• Tehlikeli yapma bence

0|0
    0|0
    • 1ay

Etrafımda da çok sayıda insan bu ameliyatı geçirdi. İster küçültme veya büyütme. Şükür ki hiçbir sorun yaşamadılar.

• 1ay

Bazılarında dikiş tutmuyo açık kalmış alt tarafı göğsün

Yükleniyor...