Erkekler neden yiyecek gibi bakıyor?

Açık sacikta giyinmem. Ilk defa kadin görmüş gibi bakmak ne? Sanki hic birinin annesi bacisi yok bunlarin derdi ne?

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• Bakın bakanlarda var bakmayanlarda bazen çok güzel bir kızdır sadece bakarsın güzelmiş dersin bu kadardır ama ben seni gerçekten anlıyorum neleri var zor haklısın

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Siz de onlara bakın.. Devam ederse ne bakıyon diyin.. "Ne bakıyorsun" dan anlamayacakları için dillerinden konuşun.. Devam ederse "bok var anasını satıyım" diyin.. Tepkisiz kalmayın...

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 11

• Haklısın valla bacım, sizde öylesi zibidileri rezil edin

2|0
    0|0
  • Ülkemizde ki cinsellik algisindan böyle bir durum gelişiyor. Sevdiği insan ile konuşamayan erkekler mevcut, bide sahiplenme merakı var bizim ülkede, sevgilik değil çobanlık yapma zihniyetinden de doğabilir Adler'e göre

1|0
    0|0
  • ülkede seks kültürü yok p*rno yasak kerhaneler kapatılıyor ve dahası bunların üstüne koy koy senin problem ettiğin noktaya geliniyor

0|1
    0|0
  • Flört etmek istiyor olamaz mı?

0|0
    0|0
    • 1ay

flört kelimesinin anlamını bir sormak lazım kendilerine.. lakin kendilerinin henüz o aşamaya evrilemediklerine eminim :D

• Çekik gözlü olduğun için olabilir. Çekici geliyorsundur. Ben de beğendiğim kadına bakarım ama rahatsız etmem.

0|0
    0|0
    • 1ay

gözü olmasa da bakarlar :D

• 1ay

@Ozlemclb öyle bakanlar da abazandır. Her bakanı sapık ilan etmeniz gülünç oluyor. İnsanlar normal baksalar bile ıyy sapık diyorlar. İki beden küçük pantolon giyip besili dana gibi kalçalarıyla önümuzde yürüyen kadınlardan da laf yiyoruz. Gözümüz kapalı gideceğiz herhalde bazılarına göre

• 1ay

Demek istediğim o değil bakıp bakıp gülenler gözlerini ayırmayanlar.

• Köfte misiniz 😂😂😂😂

0|0
    0|0
  • Ne diye baksın

0|0
    0|0
  • sanamı öyle bakıyolar?

0|0
    0|0
  • Mal olunca iste oyle oluyo onu dusunmezler ki

0|0
    0|0