Eşimle ilgili bir mesele. Siz ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında?

2 yıldır evliyim. Henüz çocuğum yok. Eşim can evimden vurdu beni. Ben, eşimin ailesi hakkında kötü konuştum zaman zaman. Tamam, yanlış yaptım. Herkesin ailesi değerlidir çünkü. Eşim, her şeyi benim bütün hatalarımı ailesine anlattı, mahcup etti beni, utandırdı. Bu kazığı en güvendiğim insan attı bana. Aile toplantısı yaptık dün. Tamam, insan derdini anasıyla paylaşır ama benim eşim abileriyle paylaştı. Boşayacaktı bni. Ailesi onay vermediği için boşanmadı benden ve özür diledi benden.

0|0
17|21

En İyi Erkek Görüşü

• Her ne olursa olsun bir evlilikte tarafların aileleri herşeyi bilmek zorunda değillerdir. Bence eğer evliyseniz aileniz ile bu kadar evliliğinizi paylaşmayın. Siz onlara eşinizin kötü davranışlarınızdan bahsettiğinizde onların içi sizinkinden daha çok acır. 2 Gün sonra siz o olayı unutursunuz ancak aileleriniz unutmaz ve eşlerinizden soğumaya başlarlar ve sorunlar silsilesi de arkasından gelir. Boşanmak kötü birşey değildir, önemli olan gerçekten doğru bir karar olup olmadığından emin olmaktır. Birbirinize zaman verin ve bu sürede ailelerinize birşey anlatmaktan uzak durun.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• kadin da erkek de sorunlarini ve aralarinda gecen konulari asla ailesi dahi olsa kimseye anlatmamali. bak iste senden ozur diledi. bir sure sora duzelirsiniz muhakkak unutursunuz ama aileleriniz asla unutmaz. hep hatirlar ve oyle bir zamanda oyle bir yerde sizin unuttuklarinizi yuzunuze carparlar ki... iste o zaman gorursunuz asil can evinden vurulmayi

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Çok gevşek ağızlı biriyle evlenmişsin ki burada karar yine sana ait. Bilinçli olarak mı yaptınız bilmiyorum ama sen resmen talak yapmışsın. Talak olayı şudur. Aynı sizin yaptığınız gibi anlaşamayan eşler şahitler eşliğinde toplanır. Durum tartışılır. Eşler anlaşamazsa tekrar değerlendirmek üzere tartışma ileri bir tarihe ertelenir. 3 kez talak yapılır ve 3. de de anlaşılamazsa eşler şahitler huzurunda boşanır. Bu arada şahitlerin tek görevi şahitlik değil bu evliliği kurtarmak için ellerinden geleni yapmaktır. Siz de bu yolu deneyin. Baktınız üç seferinde yoğun görüşmeler sonucu hala anlaşamıyorsunuz. Karşılıklı boşanma kararı almanızda bir sıkıntı yok. Tek sıkıntı yarın bir gün onca çabaya rağmen boşanan sizler pişman olduk geri dönmek istiyoruz derseniz o evlilik size haram olur. Lafın kısası, ince eleyin sık dokuyun.

0|0
    0|0
  • hatalar ne oldugunu bilmeden yorum yapmak olmaz. ama ben olsam aileme sormazdim. ya da ailem dedi diye esimi tutmazdim. hele hatasi affedilmeyecek boyuttaysa. kafamdaki kurtlarin olmesi lazim ki bariz hatalarda bu imkansiz. ozellikle aldatma tarzi bir sey varsa mevzu buyur gider.

1|0
    0|0
  • boşanma gibi bir düşünce geçtimi bizde tüm aile akraba olaya müdahale eder önce sorun ne onu öğrenmek isterler belki eşinde boşanmayı kafaya koymuşsa ailesine danışmak kafasında böyle düşünceler oldugunu dile getirmiş niye diremi boşasaydı

1|0
    0|0
  • sen boşa şoparı al nafakanı ibneye bak koşa koşa gidip yetiştirmiş evin içindeki olanı bundan ne fayda gelcek sana

1|0
    0|0
  • Ben olsam boşanırdım.
    O ne ya nasıl erkek o?
    Öyle erkek olmaz olsun.
    Bir insanın eşi onun emanetidir artık.
    İstemedim boşa oldu.

1|0
    0|0
    • 2ay

Bekara adam boşamak kolaydır.

• 2ay

Arkadaşım 3 haftada boşandı :) Hiçte zorluğunu görmedim , jokey olmak için at olmaya gerek yok.

• anne kuzusu sanırım senin eş
    ama bir dahaki aile toplantısında sende anne babanı cagır
    korusunlar seni

0|0
    0|0
  • Bu evlilik yürümez.
    Büyü bozulmuş...

1|0
    0|0
  • eşin adam değilmiş kızma ama.

1|0
    0|0
    • 2ay

Niye kızayım. Sevmiyorum ki onu.

• 2ay

Ailemi mahcup edemem.

• 2ay

ne ilgisi var ailenle. hayat senin hayatın ailenin değil ve bu durumda evli kalıyorsan zaten mahcup da olursun aileni de mahcup edersin.

• Ooo çok büyük hatalar

1|0
    0|0
  • O nasıl bir durum öyle ya

1|0
    0|0
  • Bence ikinizinde hataları var bundan birer ders cıkarıp yeni bir başlangıç yapmak için caba harcayın
    Aşkınızı yeniden ateşleyip alevlendirmeye
    Çaba harca
    Daha mutlu bir hayat sürersinin

0|0
    0|0
  • şeytan diyo git ver dilekçeyi. güven de kalmamıştr. gizli kalır bu meseleler. ev dışına çıkmaz. evde herşeyi yapın dedikodu küfür kavga ama sevgiyi kaybetmeyin. evden dışarı bu konular çıkmaz..

0|0
    0|0
  • Zaten eşler arasındaki en büyük sıkın; kendi aileleriyle alakalı şeyleri kendi aralarında konuşmalarıdır. Böyle olunca da şeytan heme fitneyi sokup karı-kocanın arası bozuluyor.

0|0
    0|0
  • hiç birşey anlamdım ama güven sarsılmış

0|0
    0|0
  • Ailesine laf etmen adama dokunmus. ilk hatayi sen yapmissin.

0|0
    0|0
  • karı koca arasındaki şeyler karı koca arasında kalmalı kimseden yardım alınmamalı konusarak anlaşılmalı

0|0
    0|0
  • Bnce haklı yani ailesi değerlidir hakkında konuşurken özen göster o yapsa sen naparsın

0|0
    0|0
  • Adam olan adam evinin mahremi değil ailesine anasına bile anlatmaz.

0|0
    0|0
  • yokk artıkk

0|0
    0|0
  • İyi yapmış. Ne diye ailesine laf yapıyorsun mal.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• Bosayacakti ama ailesi onay vermedigi icin bosanmadi.. O adamla hala ayni yatakta yatiyorsan yazik ediyosun kendine

1|0
    0|0
  • ıkınızde suclusunuz.
    durum esıtlenmıs 1-1 olmus.
    bu saatten sonra sende oda bıraz dıkkatlı olun.

1|0
    0|0
  • Iyy bu ne biçim koca.

1|0
    0|0
  • seviyosan kurtar ilişkini derim

1|1
    0|0
  • Kötü bir durum evlliligin devam ediyor olması iyi bu durum en bu kararı aile zoruyla alması kötü ilerde yine olabilir başa kakabilir saygı sevgi durumu nasıl hataniz ne özel değilse

1|0
    0|0
  • Ben boşardım

1|0
    0|0
  • Vay karı ağızlı vay

1|0
    0|0
    • 2ay

Ayaklı gazetedir o.. Yengeleri ona hiç güvenmez :)

• 2ay

Ay çok kötü bir durum ya. Eşimize de güvenemiceksek vay halimize

• Süründür cok yanlıs bir sey yapmıs senin yaptıgın hiç

1|0
    0|0
  • Ailesine saygı duymak zorundasın

1|0
    0|0
    • 2ay

Tamam ben hatalıyım. Bu kadarını haketmedim ama.

• Bence boşan

1|0
    0|0
  • sen ondan önce davran ve boşan..

1|0
    0|0
    • 2ay

Ne onun ailesi ne de benim ailem istemiyor boşanmamızı.

• 2ay

ama o istiyor artık eskisi gibi olmazsınız aldatmaya bile gidebilir bu, eger tekrar boşanma derse sen ondan once git.

• E iyi yapmış. Sen de arkalarından konuşmusşun

0|0
    0|0
  • bundan sonra ailesine çok iyi davran çünkü evliliğini yine onlar kurtarmış.

0|0
    0|0
  • Sen ayrıl. Ayıptır. Mahrem dediğin bu şekilde olmamalı..

0|0
    0|0
  • Nasıl erkek bu lan?
    Adamligin zerresi yok insan eşinin hatasını ortaya döker mi ben olsam affetmem

0|0
    0|0
  • cok yanlis yapmis ya Şu an aranz nasll

0|0
    0|0
Yükleniyor...