Okulda yalnız olmak nasıl sizce?

Okulda tenefüslerde hep yalnız olmak, yemekhaneye yalnız çıkıp yalnız yemek, yanında kimsenin oturmaması kimseyle sohbet etmemek nasıl bir histir sizce?

0|0
8|15

En İyi Erkek Görüşü

• Kotu bir histir tabikide ama bazen yalniz olmak guzeldir. universite yillarimi hatirlattin keske o gunlerim geri gelse

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bence güzel. Geçen sene herkesten uzaklaşmıştım. O beraber takılanlar şimdi birbirinin yüzüne bakmıyo zaten :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• 4 yıllık lise hayatımı özetledin resmen :/ aklıma geldikçe duygulanırım. Emin ol o 4 yıl boyunca içinde bitmek bilmeyen bir ağırlık oluyor

1|0
    0|0
    • aynen öyle..

• Bende hala günlük hayatımda devam ediyor bu durum, lise bitti ama hala durum bitmedi...

• Çok güzel bence

1|0
    0|0
  • iyidir

1|0
    0|0
  • üzülme bizim okulda da düzgün insan yok. bir kaç tane var tam insanlar ama. bulursun sende öylelerini

1|0
    0|0
  • çok ama çok kötü üni değiştirdim ve şu an aynı şeyleri yaşıyorum eski üni yi gerçekten çok özlüyorum :( offf

1|0
    0|0
  • Bilmiyorum hic yalniz kalmadim

1|0
    0|0
  • süper olur her ortama girme zamanla zaten koparsın

1|0
    0|0
  • zordor

1|0
    0|0
  • tektabanca takılmak güzeldir

1|0
    0|0
  • Potansiyel intihar bombacısı demektir

1|0
    0|0
  • Gayet güzel. Üniversitenin belli bir dönemi böyle takılmıştım.

1|0
    0|0
  • kafanı dinlersin

1|0
    0|0
  • Normal ya

1|0
    0|0
  • Al bir liseli 18 yaş altı daha

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 7

• herkesın yapabiliceğı birsey değıl orası kesım bazılarınezık olarak görebilir fakat yanlızlıkla başa cıkabılmek büyük becerıdır yalakalkdan bin kat iyidir

1|0
    0|0
    • ben 2 yıldır başa çıkıyorum çoğu zaman sıkılıyorum ama

• bilmem hiç bir deneyimim yok fakat çevremde bir kaç kişi var ve çok itici geliyor ya sanki egoistmiş gibi düşünüyoruz ama aynı zamanda da havalı

1|0
    0|0
    • ben de öyleyim ama havalı ve egoist değilim bence önyargılarınızdan kurtulun

• işte düşünüyorlar dedim

• Can sıkıcı

1|0
    0|0
  • Tumburuk görl

0|0
    0|0
  • Ne var bunda çoğu kişi böyle yanlız gezer 😊😊

1|0
    0|0
  • KÖtü

1|0