Babam anneme şiddet uyguluyor, zor durumdayım ne yapacağım?

24 yaşındayım bir kez olsun babamın anneme güzel bir söz söylediğini hatırlamıyorum, hakaret var dayağı var bazen çok iyi çoğu zaman ise azrail gibi annenin ağlaması mahvediyor beni Beddua çok ediyorum biliyorum yanlış yapıyorum ama dayanamıyorum artık.

Güncellemeler:
2ay Babam 56 annem 53 yasında hala daha kavga ediyorlar elimden bişey gelmiyor?

1|1
17|17

En İyi Erkek Görüşü

• Insan zamanla olgunlaşır derler ama bazı kere zamanın olgunlaştırdigi şeyin sadece armutlar olduğunu düşünüyorum. 56 yaşındaki bir adam hala neden şiddete başvurur, gel de anla. Annene sahip çık lütfen. 155'i ara ve durumu anlat. O baban olacak iti bir kere de olsun karakola götürsünler bir kayıt altına alsınlar. Ne demek şiddet? Kadin, erkeğe verilen emanettir. Korunmali, kollanmali ve sevilmeli sadece. Dövmek de nedir? Ne gurur kırıcı bir şey bu:( Hiçbir şey yapamıyorum deme. Polise haber ver... Bunun annen için yap.

3|0
    0|0
    • 2ay

Polise şikayet et cem diyorum annem sakin yapma diyo biliyorum babam beter bir insan karakoldan cikar annemi mahveder

• 2ay

Kocam der otururdu karisik isler

• 2ay

Annen biraz da kabullenmis sanki bunu.
      Ya da daha farklı bir şey var.
      Anlatirsan dinlerim

En İyi Kız Görüşü

• Biri anne bir dgeri baba ne yapabilirki insan cok üzücü bir durum Allah babani ıslah etsin ne denebilirki :(

1|0
    0|0
    • 2ay

Amin sagolasn aynen öyle ne yapiyim

• 2ay

söylemek kolay ama iste karsı taraf baban sonucta hic bsey yapamıysnki kardesim

Erkekler Ne Diyor 16

• Polise sikayet edin diyecegimde bu ulkede kac kadin polise sikayet etmesine ragmen öldürüldü. Daha fazla ileri gitmez insallah baska denecek bir sey yok.

1|0
    0|0
  • boşansınlar. anneni al git sende. bir ev tut. iki kişi yaşarsınız. veya kardeşin var mı bilmiyorum alırsın yanına.. dıştan çözüm böyle basit görünüyor ama içten ne sorunlar var bilmiyorum ama kelepçeli misiniz bu adama yahu. çekin gidin.. Allah kolaylık versin son olarak.

1|0
    0|0
    • 2ay

Beş kardeşiz iki ablam bir Abim evli büyük Abim ve ben bekariz ben atanmayi bekliyorum ataninca annemi de alip gidecem

• 2ay

sabredecen biraz daha yani

• 2ay

Evet başka çare yok

• alo 183 ara aile ve sosyal politikalar bakanlığı destek hatı
    https://www.youtube.com/watch?v=4VKUdmcsUXk

1|0
    0|0
  • Bu durum çok kötü işte, olan çocuklara oluyo...
    Keşke elimizden bişey gelse senin için

1|0
    0|0
  • Vallahi ne diyeyim ki kalkıp biri babanı mı dövsün oda olmaz annene bakıcak gücün varsa boşanma davası açsın

1|0
    0|0
  • memlekette hak var hukuk var ezrailmi bu adam şikayet edin

2|0
    0|0
    • 2ay

Şikayet edecem ama annemin daha çok uzulmesinden korkuyorum insanların önünde mahcup olur biliyorum 53 yasinda ve kaldiramaz boyle biseyi

• 2ay

Allah düşman başına vermesin inş ama seninle aynı durumda olsam o babanın neyse allah yardımcısı olsun annenin

• 2ay

Amin sağol

• Vardır illa ki dostların, arkadaşların. Toplanın babanı dövün. Aman ha kendinizi iyi kamufle edin. Tanıyamasın

0|0
    0|0
  • boyle seyler soylemem ama bir kez cik karsisina ve birdaha yaparsa onu dovdurecegini soyle ve bir daha yaparsa dedigini yap. inan bana ise yarayacaktir cunku gaddar bir insani yola gaddarlik getirir belli usul nizam dan anlamayan biri

0|0
    0|0
    • 2ay

Babam beni öldürür boyle bir şey söylemek kolay mı sanıyorsun

• 2ay

cekmeye devam o halde , cesaretin yok senin pısırıklık etme , elden ayaktan dusmesini beklersin bu gidisle yoksa

• 2ay

İnan bana pisiriklikla alakasi yok baba sonuçta ona da dayanamam ben anneme cektiriyo evet ama Allah katinda ne olursa olsun baba ve anneye karsi çekinmez diyor iste Allah tan korkuyorum yoksa babamdan korktugumdan değil

• o yaştan sonrada yakışmamış babana ama artık napsan zor eve cıksan annenide alsan sıkıntı evlensen anneni alsan oda zor

0|0
    1|0
    • 2ay

Atamayi bekliyorum annemi alip gidecem

• 2ay

İnan bunlari diyorum ama ona da dayanamam ama annemi perişan ediyor hak ediyor bunu parasi var herşeyi var üstelik bize sürekli yediğiniz haramdır diyor sen olsan eminim benden beter şeyler dusunursn

• 2ay

Benimde hayatım güllük gülistanlık değil emin ol ama şunu düşün yum gözlerini ve ya baban olmasaydı Allah korusun sesleniyosun öyle biri yok inan kötüde olsa bir baban olması hiç olmamasından iyidir

• Bir ev al anneni al cik
    Durumun musait degilse aile bakanligina yaz yardim iste

0|0
    0|0
  • Bunamis

0|0
    0|0
  • polise Telefon ac canım daha büyük bir seylere sebebiyet vermesin

0|0
    0|0
  • Babani döv

0|0
    0|0
    • 2ay

Baba iste yapamaiyrom

• 2ay

Seni denedim Allaha sigin sizinde imtihaniniz bu demek ki ama biseyler yapmalisin

• 2ay

Evet imtihan biliyorum atamayi bekliyorum annemi asla onunla birakmam alip gidecem

• Alkol alıyormu baban

0|0
    0|0
    • 2ay

Almiyor

• 2ay

Dua etmekten başka çare yok sanırım annen bu zamana kadar nasıl dayanmış imkanı olsa terkederdi zaten

• 2ay

Annem bizim yuzumuzden dayandi boşanma olmaz dedi bizim buralarda kadin ne çekerse ceksn bosanmaz

• polise sıkayet et

0|0
    0|0
  • Polise şikayet et hangi sehirdesin babanın iami ne

0|0
    0|0
    • 2ay

Ali Rıza adı şehri boşver kardeşim

• 2ay

Anneni dovse daha mi iyi? Baban iyi bir dersi hakediyo

• 2ay

Tabiki değil ama ben evlatim sonuçta biri annem biri babam dodurumem de dovememde

Kızlar Ne Diyor 16

• 7-8 yorumunu okudum "baba işte" deyip durmuşsun. Yahu kardeşim sen iyi misin? Böyleyse olmaz olsun yalnızca sıfatı baba. Annenin her tokatta çektiği acıyı düşünmüyor musun? Bunu bende yaşadım. Hemde daha 10 yaşlarımdaydım o şiddete tanık oldum. Ben 10 yaşımdaydım elimden bir şey gelmezdi. Sen? 24 yaşındasın, sen bir bireysin. O kadıncağızı koruyacak, kollayabilecek sensin. Çık babanın karşısına, diğer kardeşlerinide al. Lan de eğer bir daha böyle bir şey kalkış, bizde sana aynısını yaparız. Anneni kimse korumuyor. G*erizekalı babanında gücü ona yetiyor. Kusura bakma ama böyle. Anneni koruyan biri olmadığı sürece o kadın onun için gelecek sona kadar üzüntüden mahvolacak, yazıktır ya. Sahip çıkın biraz.

1|0
    0|0
  • Cok uzuldum, Allah yardimciniz olsun. herkesin imtihani farkli sekillerde oluyor.

1|0
    0|0
  • Himm ,, canim üzuldum düzelmez baban ,, sen duva etki caniniz kurtulsun bu adamnan diye allahdan yardim dile

0|0
    0|0
    • 2ay

Dua da bedduada ediyorum sonra yureg dayanmiyor baba bana karesi kotu değil ama anime ve anneme dusman

• 2ay

Canim seni anliyorum ,, bir sey yapamiyorsun ,,,, bosanmak da olmuyor

• 2ay

Öyle iste ele güne karsi hep annem bosanamiyo

• Ne hakkında kavga

0|0
    0|0
  • Üzüldüm annen için senin için 😔😔 neden ayrilmiyorlar?

1|0
    0|0
  • En dayanamadığım durum... Polise aç telefonu söyle bagır tüm mahalleyi ayaga topla, kadın haklarına başvur hiçbiri olmadımı al bıçagı eline gece uyurken daya o adamın boğazına bir daha anneme dokunursen senin ananı severim de

0|0
    0|0
    • 2ay

Şu dediklerimizi yapamıyomusun

• 2ay

şu an seni düşünerek söylemiyorum zaten... Ama daha fazla o kadının dayak yemesine göz yumamazsın ilerde seninde başına böyle bir durum gelirse.. yanlış yapıyorsun

• 2ay

Haklısın ama annenin daha çok üzüesinden korkuyorum bu yaşta ve bunları yaiyo insalarin gözünde mahcup olur annem

• ayrılsınlar o zamn polıse falan basvurun

0|0
    0|0
    • 2ay

Boşanmazlar ki her defasında söyledik ama bu yaştan sonra yapamam diyo

• 2ay

yapar guzelım yapar emın ol boyle yasamak daha zor senı ve annenı cok cok ıyı anlıyorum allah yardmcn olsun

• 2ay

Keşke yapsa ama yok iste

• Polise gidin, kırsınlar babanın boynuzlarını.

0|0
    0|0
    • 2ay

Annem daha çok üzülür insanlara mahcup olur diye gidemiyrm

• Neden ayrılmıyor

0|0
    0|0
  • belli bir sebep vardır ya

0|0
    0|0
    • 2ay

Annemin her konusmasi babama batiyo diyim sen anla

• 2ay

vardır aralarında bir sorun bir hekime falan başvurun terapi falan

• bosansinlar.

0|0
    0|0
  • 24 yaşındasın ve buna dur diyemiyosan senin ayıbın annenin arkasında olduğunu göster ona artık bişeyleri o olmadan basarabiliriz edasını gostermelisin dayak egoist erkeklerin çözümüdür bir erkek kendini güçlü hissetmek için bir kadına şiddet uygular.

0|0
    0|0
    • 2ay

Annenin arkasındaym zaten babama asla arka çıkmıyorum abilerim var anlamlar var onlar evli ben ve bir Abim evdeyiz ayrılmak çözüm değil ki bu yaştan sonra çok söyledim anneme ama o gitsn diyo atamayi bekliyorum annemi alip gidecem

• 2ay

Benden büyüksünüz abimsiniz ama bunun yası önemli değil her ne yasta olursa olsun bunu ne sana ne annene yapmaya hakkı yok anladığım kadarıyla maddi durumunuz olsa bir dakika bile durmazsınız ama bunun tazmınati var hakkı hukuku var ve inanki annen kadına şiddet için baş vurmuş olsa mahkemeye baban olucak o adamı hem maddi hem manevi olarak yerle bir edersiniz susmak neye çözümüdür ki?

• 2ay

Erkek değilim ben kardeşim durumla alakasi yok inan farklı sebepler var

• Tatlım git karakola sikayet et babani uzaklaştırma cezası alır sizde rahat edersiniz

0|0
    0|0
    • 2ay

Annem daha çok üzülmesinden korkuyorum 53 yasında ve herkesin gözünde ne hale gelir

• Kendi ayaklarının üzerinde durabiliyorsan anneni al git veya babandan şikayetçi olun

0|0
    0|0
    • 2ay

Atamayi bekliyorum iste alip gidecem annemi

• 2ay

Allah yardımcın olsun inşAllah atanırsın

• Sizi dövdü mü çocuklarını

0|0
    0|0
  • sen calisiyr msn?

0|0
    0|0