Sanırım arkadaşsız kalcam sizce ne yapıyım?

Universiteye başladım iki gün gittim hiç sevmedim zaten neyse orasını geçtim iki arkadaşım vardı ben biraz geç gittiğimde yanlarına bir kız daha gelmis en sevmediğim insan tipi sürekli kıyafet falan konuşan parası olup aklı olmayan tiplerden. ne yapacağımı bilmiyorum cidden sizce başka insanlara mi bakıyım yoksa ne yapıyım böyle konuları çok takıyorum ya içim çok daralıyo şu an lütfen yardım edin.

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Üniversitede çok arkadaşın olur daha zaman geçtikçe, kendi sınıfının dışında üst sınıflardan, başka bölümlerden, hatta başka fakülteden arkadaşların olabilir. İlk günler bazı insanlar sıkıntı çekebilir tam şu sıralarda çok sevmesen bile geri çekme kendini üniversitenin en büyük kuralı arkadaşının arkadaşlarıyla çevreni genişletirsin. Zamanla fakültede de başkalarıyla tanışırsın.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Öncelikle özgüvenli davran. "Ay arkadaşsız kaldım" diye düşünürsen öyle kalırsın. Daha 2. günden arkadaşsız kaldım demek yanlış. Güler yüzlü ol, başka insanlarla muhattap ol, mutlaka kafana göre birini bulursun. Ama bu arkadaşlarını da bir kız yüzünden bırakma. Belki onlarda kızdan uzaklaşırlar belli olmaz. Sen yeni arkadaşlıklar kurmaya bak.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• üniversite arkadas ortamı için gidilen bir yer değildir. Bunu düşün derdin kalmaz

0|0
    0|0
  • daha ilk günlerden kendini sıkıntıya vermesen iyi olur. Keza derslerin için iyi olmaz. senin gibileri elbet vardır koca üniversite de

0|0
    0|0
  • Bendede öyle arkadss az

0|0
    0|0
  • He de gec iste

0|0
    0|0
  • Herkesle orta ol ya hiç ya hep olma biriki samimi olduğun olsun. Yalnız dikkatli ol parası olan aklı yok gibi görünür ama senden uyanıktır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• sevmediğin insanlarla takılma hem arkadaşın olmak zorunda da değil tak kulaklığı şarkı falan dinle kitap oku zamanla kendi kafana denk biriyle tanışırsın

0|0
    0|0
Yükleniyor...