Evliliğin birde hiç hoşunuza gitmeyen taraflari olacak biliyorsunuz değilmi?

Herkes mukemmel evlilik ister cok guzel yonleri vardir ama hersey oyle tozpembe olmaz, sizi rahatsiz edecek yanlarida beraberinde getirir.. siz hangisinden rahatsizsiniz veya olurdunuz?

0|0
12|10

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Sevsin, sadık olsun kafi. Kafasını olmadık şeylere takıp yormasın. Temizlik ve yemek yerken ağız şapırdatmaması da önemli 😄

0|1
    0|0
    • Kesinlikle haklisin.. ama varya hic tahmin etmedigin neler cikacak neler:))

• Dedigim dedik olmayip uzlasmaya calisirsan olur.. ben boyleyim isine gelirse dersen olmaz.. tabiiki sozlerim iki taraf icinde gecerli

• Ne öyleyim, ne böyleyim. Uzlaşmadan yanayım. Karşı taraf da böyle değilse olmaz zaten.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 11

Erkekler Ne Diyor 9

• Yaşamadım, bilmem..

#Vesselam

0|1
    0|0
  • ben herşeyi erkeğin yüklenmesinden maddi olarak kadının işine geldiğinde ben güçsüzüm deyip işine geldiğinde şahin kesilmesinden çok şikayetçiyim

0|1
    0|0
    • Gorev dagilimi olmali bence.. erkek getirir kadin korur, kadin yapar duzenler erkek duzene sahip cikar.. maddi mevzuular erkegin maneviyat kadinin sorumlulugudur bir yerde hatta

• iki tarafında yapması gereken şeyler var örneğin erkeğin evini geçindirmesi bayanın evini temizleyip çocuklarına bakması gibi bunlar olmadığı müddetçe daha çok boşanmalar olur

• Simdi ayni seyi konustuk iste.. evlilik hoppala degil eglence hic degil.. gorev dagilimi ve paylasmaktir..

• Balayına gittikten sonra alayına gidemeyiz

0|1
    0|0
  • O yüzden hayırlısını istiyorum abi evliliğin. Hayırsız olupda ömrüm bitecekse olmasın evlilik bekar öleyim. Zaten evliliktede pek gözüm yok :D

0|1
    0|0
  • Sorunların gelecegi varsa göreceği de var gelsin bakalım :D

0|1
    0|0
  • Olsun be dostum metalden korksak trene binmezdik.

0|1
    0|0
    • Tayyar inmek kolay degil onu bilde:)

• Dostum ben kendimi seven adamım. kafam bozulursa evliliği bitiririm. Kimseyi dinlemem bu konuda. İsterse karşımda ki bulunmaz hint kumaşı olsun.

• Oyle bir dunya yok:(
      anlayis hosgoru sabir yoksa lutfen hc evlenmeyin... hem bosanma sandiginiz kadar kolay degildir turk medeni kanununda... bir yere yazin hatirlamak zorunda kalmazsiniz insallah

• Zamanı gelince öğreniriz. Simdi yorum yapamam

0|1
    0|0
  • Evlenirken beklentileri çok yüksekte tutmamak mutluluğun en büyük sırrıdır. J. Rowning Cafeolard

0|1
    0|0
  • Tabi canım o kesin. Şu an olmasa da o zaman elbet birşeyler çıkar :)

0|1
    0|0
Yükleniyor...