Evliliğin birde hiç hoşunuza gitmeyen taraflari olacak biliyorsunuz değilmi?

Herkes mukemmel evlilik ister cok guzel yonleri vardir ama hersey oyle tozpembe olmaz, sizi rahatsiz edecek yanlarida beraberinde getirir.. siz hangisinden rahatsizsiniz veya olurdunuz?

0|0
12|10

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Sevsin, sadık olsun kafi. Kafasını olmadık şeylere takıp yormasın. Temizlik ve yemek yerken ağız şapırdatmaması da önemli 😄

0|1
    0|0
    • 2ay

Kesinlikle haklisin.. ama varya hic tahmin etmedigin neler cikacak neler:))

• 2ay

Dedigim dedik olmayip uzlasmaya calisirsan olur.. ben boyleyim isine gelirse dersen olmaz.. tabiiki sozlerim iki taraf icinde gecerli

• 2ay

Ne öyleyim, ne böyleyim. Uzlaşmadan yanayım. Karşı taraf da böyle değilse olmaz zaten.

Kızlar Ne Diyor 11

• Ne gibi tarafları olacak mesela? Bizi aydınlatın lütfen :D
    Ben bir iş yaparken yanımda bilmem ne gibi yayılan insanlardan hiç hazzetmem mesela. Kalkıp bana yardım etmesi gerek. O zaman tartışma çıkabilir.

0|1
    0|0
    • 2ay

Hayir bahsettigim seylet oyle seyler degil:)
      Mesela genis yatmak hayal olacak, belki horlayacak, ondan sonra tuvalete girmek var:) ornegin agzini sapirdatacak sackari dokulecek tuvaleti temizlemeyecek.. e bundan ayrilamayacaksinda.. cok yaa:)

• 2ay

İnsallah:)
      Allah kalbinize gore versin iyilerle karsilastirsin

• 2ay

Amin. Sizi de, cümlemizi de İnşallah.

• Nankörlükden nefret ediyorum mesela.

0|1
    0|0
  • Neymiş onlar😊

0|1
    0|0
  • Her evlilikte olduğu gibi Ufak tefek sorunlar oluyor tabi ama önemli olan karşılıklı sevgi ve saygıyı tüketmemek.

0|1
    0|0
    • 2ay

O tabiiki cok onemli.. ama idare etmeniz gereken bazi durumlar oluyordur aslinda hosunuza gitmeyen

• Bilmiyorum beni korkutma

0|1
    0|0
  • Evlenecek kadar sevdiyseniz hizmet etmek çay vermek yemek hazırlamak misafir ağırlamak aile ziyaretleri yapmak ağır gelmez. Senelerden sonra seni sevmiyorum artık zaten sevmemistim lafını duyunca onca yaptığınız şey anlamını yitiriyor. Günlük hayattaki şeyler zor değil ama bunlari duyunca herşey zor gelir artık. Sabah sabah cenemi düşürdünüz bayim

0|1
    0|0
    • 2ay

Telefonumu vereyim yazmakla ugrasmayin seve seve dinlerim:)))
      Bildiginiz sezen sozleri sanki...

• Aşırı rahatlık, iradesizlik ve pislik.. inşallah olmaz

0|1
    0|0
  • Aıle zıyaretlerı

0|1
    0|0
  • sayenizde evde kalıcam teşşkürler

0|1
    0|0
  • Toz pembe hayallarimi yıkmayınız lütfen :/

0|1
    0|0
  • Nedir rahatsız yanları

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Yaşamadım, bilmem..

#Vesselam

0|1
    0|0
  • ben herşeyi erkeğin yüklenmesinden maddi olarak kadının işine geldiğinde ben güçsüzüm deyip işine geldiğinde şahin kesilmesinden çok şikayetçiyim

0|1
    0|0
    • 2ay

Gorev dagilimi olmali bence.. erkek getirir kadin korur, kadin yapar duzenler erkek duzene sahip cikar.. maddi mevzuular erkegin maneviyat kadinin sorumlulugudur bir yerde hatta

• 2ay

iki tarafında yapması gereken şeyler var örneğin erkeğin evini geçindirmesi bayanın evini temizleyip çocuklarına bakması gibi bunlar olmadığı müddetçe daha çok boşanmalar olur

• 2ay

Simdi ayni seyi konustuk iste.. evlilik hoppala degil eglence hic degil.. gorev dagilimi ve paylasmaktir..

• Balayına gittikten sonra alayına gidemeyiz

0|1
    0|0
  • O yüzden hayırlısını istiyorum abi evliliğin. Hayırsız olupda ömrüm bitecekse olmasın evlilik bekar öleyim. Zaten evliliktede pek gözüm yok :D

0|1
    0|0
  • Sorunların gelecegi varsa göreceği de var gelsin bakalım :D

0|1
    0|0
  • Olsun be dostum metalden korksak trene binmezdik.

0|1
    0|0
    • 2ay

Tayyar inmek kolay degil onu bilde:)

• 2ay

Dostum ben kendimi seven adamım. kafam bozulursa evliliği bitiririm. Kimseyi dinlemem bu konuda. İsterse karşımda ki bulunmaz hint kumaşı olsun.

• 2ay

Oyle bir dunya yok:(
      anlayis hosgoru sabir yoksa lutfen hc evlenmeyin... hem bosanma sandiginiz kadar kolay degildir turk medeni kanununda... bir yere yazin hatirlamak zorunda kalmazsiniz insallah

• Zamanı gelince öğreniriz. Simdi yorum yapamam

0|1
    0|0
  • Evlenirken beklentileri çok yüksekte tutmamak mutluluğun en büyük sırrıdır. J. Rowning Cafeolard

0|1
    0|0
  • Tabi canım o kesin. Şu an olmasa da o zaman elbet birşeyler çıkar :)

0|1
    0|0
Yükleniyor...