Evet arkadaşlar benim gibi bu nalet olası ülkede bulunan var mı platformda?

0|0
13|6

En İyi Kız Görüşü

• Ne gibi bir problemin var bilemem ama benim hayalimde ki ülke. En azından turistlik açıdan gitmek için.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Lanet olsun dostum, senin sorunun ne :)
    Şaka bir yana yiyebileceğin çok güzel şeyler var, ben oradaki meksika yemeklerine bayılıyorum.. Kendini öyle içine kapatma biraz pozitif ol ve etrafını tanımaya çalış farklı yerlerde dolaş, farklı yerlerde yemek ye.. Zamanla hem daha iyi yerler keşfedeceksin kendi zevklerinle örtüşen hem de alışacaksın.. NYC den bahsediyorsun ayrıca, burada ankaranın bürokratik ve sıkıcı havasını düşün aynı şey.. Orada çalışan insanların pek de eğlendiği söylenemez ama amaçları da eğlenmek değil zaten.. Neyse ki Amerika sadece oradan oluşmuyor :)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Ben. Ama bence harika bir ülkedeyim lanet olası falan değil yani

0|0
    0|0
    • 1ay

Evet bir çok yönden iyi ama meksikalılara ne demeli sebzelerin lezzeti? İnsanların duygusuz olması standart yaşam tarzı?
      İyi olan kavga gürültü yok madii yönden iyi veya ben yeniyim adapte olamadığım için böyleyim?
      Ayrıca hiç kimseyi tanımaman arkadaşının olmaması inglizceyi fazla konuşaman benim durumumda oldunmu bilmiyorum

• 1ay

Sen iş merkezlerinin olduğu yerdesin insanların donuk olması çok doğal. Ama duygusuzlarmı bilemem. Konuşmak istediğinde seni anlamaya çalışıcaklarından emin ol o konuda çok sabırlılar ve yardımseverler çok rahat arkadaşlık kurabilirsin

• 1ay

Yemek konusundada yardımcı olabilirm NYC nin neresinde olduğuna bağlı ama :)

• Nıye begenmiyon ki

0|0
    0|0
    • 1ay

Calışma şartları trden zor insanlar duygusuz yemek lezetleri berbat saymaya kalksam bitmez cevre yok he belki ben yeniyim bana öyle geliyor sonuçta bir adapte olma süreci var inşallah cabuk adapte olurum

• Amerikadasın ve devil yazamiyorsun öyle mi,

1|0
    0|0
  • nalet derken? neden lanet?
    orda yasamiyorum ama merakimdan sordum

0|0
    0|0
  • türkiyeden selamlar 😂😂

0|0
    0|0
  • İlerde gitmek istediğim Ülke
    Bence bu şansı değerlendir fırsatları değerlendirmeye bak

0|0
    0|0
  • bir takip et de muhabbet edelim bende japonya'dayım

0|0
    0|0
  • Yer değiştirmek istersen seve seve. 😒😒

0|0
    0|0
  • Vardır.

0|0
    0|0
    • 1ay

Valla olsun bıktım 4 aydır bir cevre bişi yapamadım belki burda denk gelir diye sorim dedim 😁

• Yok hiiç olmadım

0|0
    0|0
  • Bir süre sonra geleceğim

0|0
    0|0
  • Lanet olası mı? Yabancı dilimi geliştirmek amacıyla oraya gitmeyi çok istiyorum, asla lanet olası demem orası için.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Var.

0|0
    0|0
    • 1ay

Neresindesin kardeş?

• 1ay

Yaa herhalde ona bagli degil, saka yapiyorum. Bu kulturel uyumsuzluk bir muddet daha surecek, ama sonra bir de bakmissin ki o sehrin bir parcasi olmussun. Benim cok oyle "yeter artik donecegim, bu ne yaa" diyen arkadaslarim oldu. Hicbiri de gitmedi. Amerika eroin gibi isler insanin damarina.

• 1ay

Valla buranın parası iyi olmasaydı durmazdım işin açiği

• İyi işte çalışmıyorsan zor çalışma şartları ny da

0|0
    0|0
  • Ben varım kardeşim Los angeles'da kalıyorum yani arada sırada oraya gidiyorum orada evimiz var sen neredesin

0|0
    0|0
  • Neden nalet olasi ki oraya gitmek isteyen kac insan var?

0|0
    0|0
  • Amerika güzel yerdir, asıl lanet olası ülke yobazistandır.

1|0
    0|0
    • 1ay

Maddi acıdan güzel işin acıgı trden giderken dedim yobazlardan kurtuluyom diye sevindim ama burdaki meksikalılar pakistanlıları görünce bizim yobazlar melek gibi valla😅

Yükleniyor...