Sevmediğim insan konuşup espri yapınca?

Lise sondayım. Sınıfta sevmediğim bir iki insanla sürekli yarış halindeyiz. Öne çıkma yarışı gibi. Kim espri yapacak, kim herkesi güldürecek vs. Gerçekten bu durum beni çok yoruyor ve sinirlendiriyor.

Böyle insanlara ortamı bırakıp şımarmalarına da izin vermek istemediğim için sürekli onu bastırmaya çalışıyorum. O konuştuğu espri yaptığı zamanlarda sinirleniyorum (aramızdaki olay baya büyük ) Sizce ne yapmalıyım? Başkalarını umursamamayı nasıl öğrenicem😤

0|0
0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• zekana güveniyorsan hiç sıkıntı yaşamadan sürdürürsün ama gazla ve hırsla devam ettiriyorsan bence karşındaki zekiyse fazla kendini yorma. bırak onun şımarması senin kasılmandan daha iyi. hak eden kazansın :D

1|0
    0|0
    • 2ay

Fen lisesindeyiz iki tarafta zeki şimdi napıcam😂😂

• 2ay

nickimin hakkını verecek kadar :D

• 2ay

şu an sapık havasında değilim yoksa özele çağırırdım seni :D bu yolla seni etkileyip sanal sekse çekerdim. bak bunu unutma :D çok şeyi gözden kaçırıyorsun. bir insan bu şekilde ilgiyi menfaati olmadan göstermez. sana sinir olman için yüklenen bir erkek de boşa zaman harcamaz. bana güvenmişsen onun sana karşı kötü emelleri olduğunu da bir yere not edebilirsin. ona sinir olmuşsan bu açığı da belirtmek istedim.

• Sen şaklabanmısın neden milleti güldürmeye çalışıyırsun bilirmisin eskiden saraylarda soytarılar varmış milleti güldüren bırak onlar soytarı olsun sende kuul ol sınıfın sultanı ol tüm erkekler peşinde koşsun

0|0
    0|0
    • 2ay

Güzel bir bakış açısı

• 2ay

Olgun erkek bakış açısı ne yaparsın beğendiğine sevindim dene bence

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...