Neden başkalarının kırdığı güveni yeni tanıştığınız kişilere fatura ediyorsunuz?

Bakıyosun kız hoş tatlı insan gibi tanımak istiyosun,
Yok ahmet güvenini kırmış yok kimseye güvenmez yok erkekler şu bu...
Önyargı önyargı.
bir tanı önce zaten beynin var anlarsın ne halt olduğunu.
Ama yooo hanfendi illa geçmişi fatura edecek.
Biriyle tanışmaya çekiniyo insan ya kendini beğenmiş bir şekilde seni uyuz edecek ya da tüm erkekler aynı diyecek.

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ya şöyle düşün sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yermiş. Bu kadar basit bir denklem. Bir kere canın yanıyor ve o zaman aklın ne kadar olsana duygu devreye girince farkedemiyorsun sonuçta. Şimdi aynı şeyi neden bşr daha yaşatalım? Sende başta çok iyi olabilirsin kendimi sana hemen açmama sebep değil bu. Aslında kızlarda ki bu önlem yani kend açımdan söylüyorum zaten doğru kişiyse senin o güvenini toparlamaya çalşıcaktır mutlaka diye bir düşünce oluyor. He zaten buna bile tahammül edemeyen insana direk eksi notu veriyorsun.

0|1
    0|0
    • Bak bir insana zaten hemen güvenemezsin bunda seninle hemfikirim. Ama ahmet mehmetin üzmesini de fatura etmek doğru değil. Beni benimle tanırsın geçmişin gözlüğüyle değil. Başkasının kırdığı güveni yeni kişi neden tamir etsin? Yani ben sana hata yapmamışken güvenini kırmamışken önceki kişinin kırdığını ben niye tamir edeyim? Kızlarda ki genel hava bu maalesef kırılınca daha hiç hata yapmamış birine fatura etmek. Insan mücadele etmeli etmemeli demiyorum ama beni benle tanımalı geçmişin verdiği üzüntüyle şüphecilik olursa bu yalnızca iki tarafı mutsuz eder.

• Rica ederim bayan umursamaz.

• Pardon Umursamaz derken?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• Hislerime tercüman oldun usta

0|1
    0|0
  • Kardeş kusura bakma da basit olacak ama seni köpek ısırsa köpeklerden korkarsın değil mi? En azından temkinli yaklaşırsın sonrasında.

0|0
    0|0
Yükleniyor...