Şimdi şöyle bir durum var. bir işe girdim, neredeyse 3 ay tamam oldu. Ortam kaynıyor ama ben... ?

Benden sonra gelenler bile kaynaşıyorlar artık yavaş yavaş. Ben biraz zorlukla samimiyet kuruyorum.
Ya aslında çok iyi çocuklar. Kızlar kimseye sormazkez bana gelip çay istermisin diyesoruyorlar, durduk yerde yardımlar ediyorlar. Daha 2 hafta önce biri bana durduk yere bardak mı fincan mı ne ondan hediyye etti, plastik kabda içiyodum diye :)
Yani ben görüyorum onlar kaynaşmaya çalışıyor ama ben şeyapamıyorum.
Nası değiştireyim ya kendimi, çünkü bende kaynaşmak istiyorum, ama ofise girdim mi başka bir adam oluyorum yaa

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• bende de ayni sorun var hersey senin elinde bitiyor benim etrafimdakiler benimle konusmaya ugrasmiyor bile sen cevrendekilerin kiymetini bil en azindan gunaydin nasilsin tarzi herkesle konusmaya calis

0|0
    0|0
    • 2ay

Biliyomusun, aslında şunu düşünüyorum tam olarak , ne diyip konuşacağım ki yani ne diyim şimdi durup dururken , insanlar işinde gücünde niye canlarını sıkayım.
      Başkasına gelince çok güzel nasihate ederim kendime bir şey yapamyorum işte terzi ve sökük hesabı.
      O yüzden kenardan gören beni aşırı çevreye karşı kapalı tutucu, kaba , hatta kendini beğenmiş felan buluyorlar ya )

• 2ay

Yok işte öyle düşünme, git bir çay al o sana bardak hediye edene götür biranda , sonra ne bileyim günaydın de , öğlen yemeğine beraber gidelimmi ya da çıkışta bir kahve içelimmi felan de merak etme sen yap dediğimi

Erkekler Ne Diyor 1

• Dostum korkma konuş nolabilir en fazla

0|0
    0|0
Yükleniyor...