Kim demiş Türkiye Türkleri Asyalışara benzemiyor diye?

Gayet de benziyoruz. Biz de onlar gibi genellikle orta boylu, siyah saçlı ve kahverengi gözlüyüz. Benziyoruz yani onlara. Haksız mıyım?

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• yani nüfusun çogunlugu benziyo evet ama avrupalılara benzeyen insan da çok türkiyede mesela ben yeşil gözlüyüm sarışınım asyalılara pek benzemiyorum yani

0|0
    0|0
    • 2ay

O halde İtalyanlar, Fransızlar ve İspanyollar da benziyorlar Asyalılara. Sonuçta onlar da genelde kara kaşlı kara gözlü oluyorlar.

• 2ay

@Swiss22 e tamam aynı şeyi söylüyoruz işte bende farklı bişey demedim ki fransız lar asyalılara pek benzemiyo yani yalan mı :D

• 2ay

Neden ki, Fransızların çoğu zenci mi? 😂

Erkekler Ne Diyor 6

• 20% falan benziyor

0|0
    0|0
  • çok zeki birisin ayakta alkışladım

0|0
    0|0
  • Dun de sordun bu soruyu. Benziyor muyum dedim cevap vermedin ya la

0|0
    0|0
  • Haklısın

0|0
    0|0
    • 2ay

O halde İtalyanlar, Fransızlar ve İspanyollar da benziyorlar Asyalılara. Sonuçta onlar da genelde kara kaşlı kara gözlü oluyorlar.

• Aynen öyle. Bizim soyumuz Uygur Türklerine dayanıyor mesela. Aile büyüklerimin gözleri çekik.

0|0
    0|0
    • 2ay

• Neden sürekli bu soruyu sorup duruyorsun. Benzesek ne olur benzemsek ne olur?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...