Otobüste rezillik yaşadık muavin şöför il Emniyet Müdürünün kızına çattı bilmeden keşke her otobüste Müdür kızı olsa?

Kız üniversite öğrencisi belli. Tekli koltukta oturuyordu. Kız daha öncede inmek istediği yeri 3 kere söylemiş muavine hatta bagajı verirkende söylemiş. Bide ne kadar kibar, çok kibardı. İstediği yer normalde yolcu indirilen bir yer. Muavin "sen" diye hitapla konuşuyor sesini yükseltti bide terbiyesiz ufak tartışma oldu. Kız telefondan birini aradı koca otobüsü siyah koruma arabası Passat siren çala çala durdurdu çek sağa diye bağrıyorlar. Asayiş Polisi geldi, Tarfik Polisi geldi. Meğerse kız İl Emniyet Müdürünün kızıymış. Aşağı falan indik o Pasaatla gelen takım elbiseli 2 adam döveceklerdi var ya nerdeyse şöförü muavini. Sürekli Merve hanım size başka bir saygısızlık oldu mu diye sorup duruyorlardı. Asayiş falan kızın etrafında sürekli bişey olduysa anlatın alalım bunları diyorlar. Sonra Trafik Polisi ceza kesmiş tam 4.500 lira. Kız giderken bizden özür diledi var ya 7-8 yıldır otobüse binmiyorum binmem gerekti ama bir daha böyle bişey yapmasınlar diye yapmam gerekiyordu beklediniz özür dilerim
dedi sonra Passat a binip gittiler. Takım elbiseliler kapısını falan açıyor ha. Polisler biz çıkana kadar bekledi. Bunlar gerçekten niye böyle saygısız insanlar? Her otobüse müdür kızı mı lazım?

0|0
2|18

En İyi Erkek Görüşü

• Müdür kızıda olsa devletin makam aracını öyle kullanamazlar özel iş için 4.500tl cezayıda kesemezler mümkün değil devletin polisini arabasını şahsi iş için kullanamazlar o otobüste ben olcaktımki tamam otobüs muavininde şöförününde bir terbiyesizliği olmuştur ona bişiy demiyorum ama emniyet müdürünün kızı diye özel muamele yapılmaz yapılamaz herkese yapılması gereken neyse o yapılır..

0|1
    0|0
    • 1ay

Herkese yapılması gerekeni yaptılar. Evrakları teker teker incelendi problem bulup öyle kestiler cezayı. Ayrıca yapılması gerekeni yaptılar

• 1ay

20 lira 30 lira şahsimi şahsi zaten böyle düşündüğünüz için bu memleket bu halde

• 1ay

aynen dostum katılıyorum sana

En İyi Kız Görüşü

• Hepsi aynen öyle öküz hödük ineceğin yeri söylüyosun tamam demekten aciz duyup duymadığını bilmiyosun bir kaç kere söyleyince bağatıp çağarıyor mileltin içinde ama üstelemezsen basıp geçiyor bunlara bir nezaket insanlık dersi vermeleri lazım nasıl konuşulur ne yapılır toplum içinde öğrenmeleri lazım %90 hödük öküz gibiler nezaketi kibarlıpı geçtim insan gibi bile davranmayan var bazılarıda hakkını veriyor ama istisnalarda var çok kibar çok saygılı olanlarada haksızlık etmiym

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Passat'ta aklında iyi kalmış he. :D Hikaye iyi gidiyordu. Helikopter indi otobüsün üstüne filan bir şeyler ekleseydin güzel aksiyon olurdu. :D

0|2
    0|0
    • 1ay

Emniyet Müdürünü boru zannediyorsun heralde

• 1ay

Aynen büyük devasa doğalgaz boruları canlanıyor gözümde emniyet müdürü deyince. :D

• bence doğru yapılmış ama 4500 tl diye bir ceza yok. ben olsam otobüs şöförünün yerinde mutlaka bir avukat tutar olayı yargıya taşırdım. o kadar kolay değil bu işler. yapılan bir hata olabilir ne demek şöförü muavini döveceklermiş. ha kıza en ufak bir darp olduysa onu bilemem.

0|0
    0|0
    • 1ay

keşke 7 8 yıldır binmediği gibi yine binmeseymiş.

• 1ay

haklısınız galiba :) iyi olmuş demekten başka bişey gelmiyo içimden sanırım haklısınız.:)

• 1ay

evet aynen adam 4 kişiyi vurmuş öncesinde bunu falan öğrenince istanbula kadar eli ayaklarına dolaşmıştı kaptanlarında muavininde yeminle böyle bir şey olmuştu. adamı tesislerde yanlarından falan hiç göndermediler 35 yaşlarında falan biriydi. belinde 2 tane silah ruhsatlıdır sanırım.

• 81 ilde emniyet müdürü var. Hepsinin ortalama tek çocuğu olsa bunların yarısı otobuse binip sehirler arası yolculuk yapacak yaşta olsa. Onlarında yarisi otobüs kullanmayı tercih etse 81 ilde 365 gün sefer var. Anlayacağın kırk yılda birlik olay ee adamlarda meydan boş kafalarına göre takılıyor.
    O zaman ne yapıyoruz burdan emniyet mudurlerine sesleniyoruz daha çok cocuk yapın ve otobusle yolculuk yaptırın 😏

0|0
    0|0
  • Karakter meselesi ama insanlık hali belki evde bir sorun vardı ya da bşr şeylere canı sıkılmışta olabilir.

0|0
    0|0
    • 1ay

Müşteriye öyle davranılmaz inmek istediği yerde normalde indirme yapılıyorsa indirilir

• 1ay

Unutamayacakları bir ders olur bundan sonra saygısızlık yapmazlar kimseye

• 1ay

Belki olur

• devletin parasiyla atilan havalara bak babasi mudur maasiyla mi merve hanim yapmis onu ya varya duzenin civisini cok yamuk cakmislar cokkk bizlere yazik

0|0
    0|0
  • maalesef kanki burası turkıye. rutbelıyı zengini koruyolar al bir tane bugun ocyi serbest bıraktılar. niye babası yonetmen ayağına ! o avrupa veya hatta Amerika vatandaşı olucaksın ki herkesle esit ilgi goresin

0|1
    0|0
    • 1ay

Aynen öyle ama bugün çok güzel oldu

• inşallah malum firmadır bunu yaşayan

0|0
    0|0
  • Ahh keske oyle bir mervem olsa offf ulan offf

0|0
    0|0
  • Ülkemizde insanlara saygı yok diyorsun da baksana il emniyet müdürü kızına saygı sonsuz :) demek ki neymiş suç şoför de değil sade vatandaş olmakta 😊

0|0
    0|0
  • cool story dfdffd

0|0
    0|0
  • O mervenin ellerinden öperim. Ellerinden.

0|0
    0|1
    • 1ay

Gerçekten bende öpüyorum

• 1ay

Ya varsa ne kadar saygısız kaba insan topluluğu gördüysem çoğu bunların meslektaşı hem yapmaları gerekeni yapmıyorlar hem terbiyesizler. Sert kayaya çarptılar ama

• 1ay

En nefret ettiğim insan tipi şekle göre hacim alan tipler. Hepsinin köküne kibrit suyu.

• metro mu

0|0
    0|0
  • Arkanda biri varsa rahatsin

0|0
    0|0
  • Herkes işini yapsa bunların hiç biri olmaz

0|0
    0|0
  • il emniyet müdürü de kim oluyor ya ne saçma onun kızı da kimmiş insan üstü varlıkmı yürüyün ya

0|0
    0|0
    • 1ay

Değil zaten. İnsan üstü demedim. Ama ülkemizde insanlara saygı yok

• 1ay

saygı yok evet ama bu polis kızı olması onla ilgili örnek vermen gerektirmiyor sıradan insanlarda saygı görmüyor polis kızı olunca ders vermiş gibi anlatmak saçma, saygı için makamı kullanmak doğru değil

• muavin şoför ve ya biri gizli kameraya çekseydi, hapı yutmuştu müdür :D

0|0
    0|0
  • Polis olmasakta bizde yol kestik 😂

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...