Familya dizisindeki TERBIYESIZLIK?

Iyi gunler 4 ekim sali gunu fox tv de yayinlanan familya isimli tv dizisinde bugun fenerbahce ile ilgili bir diyalog cok tepki cekti bende cok tepki verdim siz neler dusunuyosunuz?

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• ne dedilr

0|0
    0|0
    • 2ay

Orda r harfini soyleyemeyen bir adam vardi dizide soru soruyolar en son hangi takimlisin diyolar oda fenevliyim diyo! Fenerbahce baskani aziz yildirimda r harflerini soylemiyo bu bir TERBIYESIZLIKTIR

• 2ay

Senaryo bu ya adam r leri soylemiyo ve soda hangi takimlisin diye soeuluyo sence bu teaadufu?

• 2ay

hiiii

En İyi Erkek Görüşü

• Neymis?

0|0
    0|0
    • 2ay

Orda r harfini soyleyemeyen bir adam vardi dizide soru soruyolar en son hangi takimlisin diyolar oda fenevliyim diyo! Fenerbahce baskani aziz yildirimda r harflerini soylemiyo bu bir TERBIYESIZLIKTIR

• 2ay

Yasi 30 olupta sigir gelip sifir gidende cok gordum yasla olsaydi

• 2ay

Ben burda cocukken izlediklerimi yazdim dikkat ettiysen ama senin gibi ergen anca kendi sigirlasir konusma adabini bilmez once sen saygini gosterde elin azizesi icin avukatlik yapma sktirn gidin sahada oynamasini ogrenin

Kızlar Ne Diyor 1

• İzlemedim haberim yok

0|0
    0|0
    • 2ay

Erkekler Ne Diyor 2

• Ne dedi

0|0
    0|0
    • 2ay

• 2ay

25 milyon taraftar yanlis birtek sen haklisin zaten ulan onla bu birmi bir dusun beynin varsa tabi

• 2ay

Ulan beyinsiz arkadaşım obamaya milyonlar oy vermedi mi
      Obamaya çokomel diyorlarsa senin gödelek azizenede kardeşim fenevbavçe derler tabi soktuğumun fenevlisi seni mk eziği burda ağlıyorsun iki saat

• Olay nedir?

0|0
    0|0
    • 2ay

• 2ay

Sosyal medyayada bak hep tepki var tt oldu

• 2ay

Twitter da baktım da görememiştim tekrar bakıcam

Yükleniyor...