Abim wc'den çıkarken elini yıkamıyo 😡?

Yahu nasıl rahat edebiliyo ben anlamıyorum ki? Ev küçücük abimle tek kalıyoruz duyuyorum yani ellerini yıkayıp yıkamadığını.

Tamam kendi bilir de kapı koluna dokunuyo öyle daha benim de dokunacağım nerelere dokunuyo iğreniyorum tiksiniyorum resmen. Ellerini yıka diyince de bana sinirleniyo 😞

Siz söyleyin, iğrenç değil mi 😕
Yoksa sitede de var mı elini yıkamayan 😶

0|0
16|26

En İyi Erkek Görüşü

• Hep soylerim.. bu ulkede abeceden once cocuklara tuvalet adabi ogretilmeli.. avrupaya helayi goturmusuz geri getirmeyi unutmusuz.. pislik insanlar..

1|0
    0|0
    • 1ay

Bu ulkede diye genelleme cogu musluman bu ulkedeki insanlar ve coguda namazinda abdestinde temiz insanlar avrupa bu konuda bizim yanimizda halt etmis.. hic birsey bilmiyorsun

• 1ay

Avrupaya temizligi biz ogrettik diyorsan sorun yok ozur ama cidden ben kendi cevremden biliyrm ki gayet dikkatliller genelleme olmamali

• 28gün

tesekkurler

En İyi Kız Görüşü

• Anne egitimiylede biraz alakali kucukluktebyetistirilmesi gerekti ya da tamamen kendi pisligi.. ne yaparsan yap icinden gelirse yaparsin.. o ki erkek oldugu icin biraz da oyle dokunmuyr yikamiyor heralde ki elini de pisletmedigi icin elleri de yikanmiyor.. dusman basina😶

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• Pazarda da var böyle tuvalete girip o eliyle tulum peynir tartıp satanlar ama lezzetli oluyo bence tadını o veriyo gibi.

0|0
    2|1
    • 1ay

Ya Çok kötüsün 😄

• 1ay

Hayır kötüsün yazmamıştım iğ. rençsin yazmıştım yok deve artık KS

• 1ay

keşke dışkı yesen lezzetli olurdu senin için

• Bende yıkamıyom

0|0
    3|1
  • Vay pislik

0|0
    0|0
  • Ben hic yikamam

0|0
    1|0
  • Evet kötğ iğrenç bşle. Temizlik bilmiyor mu bu Ada'm. Sen öğret

0|0
    0|0
  • Abin sana ekmek uzatmıyomu o ellerle nasıl rahat ediyosun desene pislikmisin lan sen git ellerini yıka bu yastan sonra senimi cekicem bebemisin sen desene

0|0
    0|0
    • 1ay

30 yaşında 😕

• 1ay

Neyse ben yatıyorum sana pasaklı abinle iyi geceler :)

• 1ay

Hahah teşekkürler iyi geceler

• Sitede bilmem de askeriyede de çok vardı. Bana göre de çok iğrenç.

0|1
    0|0
  • Sabunla bol köpürterek ovalayarak yıkarım. Hiç sevmem.

0|0
    0|0
  • pis sey ya

0|0
    0|0
  • Temizlik bu canım nasıl yıkamaz.
    Yazık valla abine.

0|0
    0|0
  • bir kac kez soyle yikamaya baslasin 😂

0|0
    0|0
  • Islak mendil ve vs var Allah tan Kolanyayla kapı kolları nı sil peçeyle dolaş

0|0
    0|0
  • Temizlik imandan gelir

0|0
    0|0
  • Söyle sende

0|0
    0|0
  • Pislik ya bir kere bizim arkadas geldi öyle sofraya oturdu bir bakış baktım kalktı ellerini yikadi

0|0
    0|0
  • Evet yikarim yikamayanlar igrendirir kendinden

0|0
    0|0
  • Siteye elimi yıkasan girdim 😂😂😂😂

0|0
    0|0
  • Ohaa buyuk tuvalette mi

0|0
    0|0
    • 1ay

O kadarına dikkat etmedim 😄😄 genelde küçük olanda fark ediyorum 😂

• 1ay

Anlıyorum😷

• 1ay

Anlayamazsin asla. ayakda isemek cok guzel bisey ihihihihi😂

• Pislik mis abin dikkat et

0|0
    0|0
  • namaz kıldığım için benim için sıkıntı olmuyor.. ayakta işeyenler elime idrar değmiyor temiz diye düşünüyor sanırım.

0|0
    0|0
  • Dötünü yıkamayan var el ne ki

0|0
    0|0
  • Peniste el gibi bir şey sağ elinle sol eline ellediğinde elini yıkaman gerekiyor mu? Eline kazara çiş vs deymedikçe iyi duş alan birisiyse elini yıkamasına gerek yok

0|0
    2|0
    • 1ay

Ne saçmalıyosun ne demek el gibi bişey be

• Kötü ya

0|0
    0|0
  • Bokunumu yiyo :)

0|0
    0|0
  • Bende yıkamam.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Evet gerçekten mide bulandırıcı bir durum hadi o yıkanıyor bari başkasını düşünsün mikrop insan

0|0
    0|0
  • igrenccccccccccc.

0|0
    0|0
  • İğrenc benim sıgır kardesimde öyle aldığı şeyleri yemem odasına girmem zorunlu girsemde elimi kolumu yıkarım yanyana oturmam

0|0
    0|0
  • yerinde olsam kapı kolunu eldivenle falan açardım bunu düşünerek. o derece takıntılıyım lşsmkdmfj

0|0
    0|0
  • Iyy okulda bende tuvalette bakıyorum giren çıkana elini yikamayanlari not aliyorum temas etmemek icin..

0|0
    0|0
  • Ya sanırım erkeklerin çoğu yıkamıyor anlamıyorum nasıl rahat ediyorlar iğrenç ya

0|0
    0|0
  • Yapacak bir şey yok

0|0
    0|0
  • bir gün yemek yaptın diyelim tam yemekteyken aaa yemeği yapmadan ellerimi yıkamayı unutmuştum tuvaletten sonra de şimdi hatırladım off falan yap tabağı bitsin ama ondan sonra belki bir iğrenir yıkar ellerinin oda

0|0
    0|0
  • kaç yaşında o? kartlaşmışsa iyi bir temizlikten geçmesi şart bacım

0|0
    0|0
  • Iyyyk

0|0
    0|0
  • İğrenç

0|0
    0|0
  • koşarak uzaklaş o evden heryer mikrop :(

0|0
    0|0
  • Abine ıslak mendil hediye et enazindan silsin 😭 gizli üyenin abisi olmuyor ama boyle

0|0
    0|0
  • Sen zorla yika

0|0
    0|0
  • Emin ol burdakilerin cogu yikamiyordur

0|0
    0|0
Yükleniyor...