Hiçbir zaman kaybetmem der misiniz? Ben derim :P?

Hiçbir zaman kaybetmem der misiniz? Ben derim :P Hiçbir zaman kaybetmem. Ya kazanırım , ya da ögrenirim ;)

Güncellemeler:
1ay gncl
1ay klş.

0|1
19|4

En İyi Kız Görüşü

• Ne kaybederim ne de kazanırım. Somuçta ikisi de bir anda değişebilir. Ama her durumda da avantajlıyım. Çünkü ikisinde de öğrenirim. Kazanıp kaybedersem elimdekinin değerini bilmeyi, kaybedip kazanırsam hayatta hiçbir zaman umudumu kaybetmemeyi öğrenirim.😉

0|1
    0|0
    • 1ay

Ne güzel işte demek istediğimin bir kısmını söylemişsin insanlar cok mutsuz ve umutsuz hepiminizin hayatında kötü şeyler kötü dönemler ve geleceği görememe gibi durumlar oluyor ama bu kadar umutsuzluk bu dünya için haksızlık olur umudu kaybetmemek lazım

• 1ay

ya illa ki öyle sabır

En İyi Erkek Görüşü

• zaten benim kendi sozum var bu hayatta asla ben kaybetmem giden beni kaybeder cunku ben degerliyim onemliyim ve ozelim hayatta kaybedecek hic birseyim yok giden gitsin kalan zaten yanimda dost arkadas sevgili ve aile hic fark etmez eninde sonunda zaten bu hayatta bir noktada senden baska kimse olmayacak...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

Erkekler Ne Diyor 3

• Az önce 100 tl girdi gotümüze.

0|1
    0|0
  • Büyük konuşmayı sevmem :)

0|1
    0|0
    • 1ay

bu büyük konusmak degil kendinden emin ol kaybettim dersin bakarsın kazanmışsındır böyle düşün

• Kaybetmek ne 😎😎

0|1
    0|0
Yükleniyor...