bir kuaförde yeni işe girdim mesai saatlerim içinde gelen müşteriler oldukça az ayrıca ortamı beğenmedim? Çok önemli?

Arkadaşlar lütfen bir bakın çok önemli

bir kuaförde çalışıyorum yeni işe başladım ve kuaföre gelen müşteri sayısı oldukça az diğerlerine kıyasla (özellikle bugün 3-4 kişi ya geldi ya gelmedi o derece)

Henüz bir kaç gündür çalışıyorum ve sigortasız çalışıyorum ve maaşı konuşmadım benim sorum şu bu kadar az kazanan bir işletmenin bana verebileceği ne olabilir ki? (ve aylık 500-600'den aşağısı asla kurtarmaz)

Ortamı pek beğenmedim dışarda sohbet ederken yaptıkları şakaların bokunu çıkarıyorlar bir süre sonra samimiyetin hiçbi anlamı kalmıyo resmiyeti özler hale geliyorum

Yeni gelen eleman emirler yağdırıyo kim olduğunu bilmeden işte yılardır deneyimli fakat yeni gelmesine rağmen emir veriyo

VE EN ÖNEMLİ NOKTA ÇOK DEĞİL 50 METRE ÖTEDE AYNI CADDEDE MÜŞTERİLERN UĞRAK YERİ OLAN ÇOK KAZANAN EKSTRA LÜKS Bİ KUAFÖR VAR SİZCE İKİ GÜNLÜĞÜNE ÇALIŞTIĞIM YERDEN ÇIKIP 50 METRE ÖTEDEKİNE GİREBİLİR MİYİM?

• Bütün bunları ve daha fazlasını patronla konuşmalısın
    29% (2)40% (2)33% (4)Oy Ver
  • Patronla veya yetkiliyle her şey konuşulmaz bir bahane uydurup çık ama biraz zaman geçsin
    0% (0)20% (1)8% (1)Oy Ver
  • Hiç zaman geçmesini bekleme bir bahane uydur direk çık
    57% (4)20% (1)42% (5)Oy Ver
  • Orda kalmaya devam bakarsın bu sorunlar zamanla düzelir müşteriler artar biraz sabır
    14% (1)20% (1)17% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• kop git oradan

0|0
    0|0
    • 2ay

nasıl?