İnternet arkdaşım intihar etmek istedi?

Almanyada yaşıyorum kendisiyle bu sayfa üzeri tanıştım.. Bu gün okuldayken bana mesaj gönderdi intihar edeceğim sen böyle birşeyi asla yapma diye.. Çok kötüyüm şu an ağlamaktan gözlerim şişti. Kendimi çok suclu hissediyorum. O bana hoşlandığını söyledi ben olmaz dedim. Bu gün kendisini balkondan atmış ayak bileklerini kırmış ama iyimiş (ne kadar iyi olabilir ki bir insan hayattan vazgecmek isteyince?) Bunu bana onun arkadaşı yazdı, bende artık buna katlanamayacağımı söyledim. Yağmur damlaları birbirine deyerken parçalanır.. Aynı yükü taşıyan insanlar hiç bir zaman birbirine yakın olmamalı gerekiyor dedim.. Ben ona iyi gelmedim. Arkadaşına yazmış ki, ona söyle ki çok bağlandım kendisine ama benim vazgeçişimle bir alakası yok.. Ne yapacağım ben çok kötüyüm.. Arkadaşıma bile yazmış mesajlara bakım diye ama müsait değildim okuldaydım.. keşke baksaydım allahım keşke

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Sen hiç görmediğin hiç tanışmadığın biri için ağlıyorsun. O yarım akıllı da aynı şey için canına kıyıyor. Aşırı ergence ve çocukca geliyor bana akıl sır erdiremiyorum şu duruma.

0|0
    0|0
    • 2ay

Üzülürüm tabi. Bir insanın intihar edişine üzülürüm tanıdıyısam da ağlarım.. Hiç görmedim evet ama öyle bir mesajı okumak insanın icini yakıyor..

• 2ay

Ya tamam üzülünür de çok saçma. İki mesaj okudu diye intihar edilmez. Kim bilir neler yaşamıştır o çocuk da anlatmıyordur.

En İyi Kız Görüşü

• İnanma canım kaba gürültü bunlar insan anası babası için ölmüyor senin için niye ölsün

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• hikaye boşver

0|0
    0|0
  • Hikaye bunlar dünya güzeli.

0|0
    0|0
  • Kendine bişey yaptığını görmeden inanma. Bu alem yalancılarla dolu.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...