Bu ülkede kadınlar neden hep haklı olduklarını düşünüyorlar?

birçok kadın erkekleri salk yerine koyuyo bak yanlış düşünüyorsun bunun dogrusu budur diyorum triplere giriyolar :D neyin kafasını yaşıyorsunuz biraz eleştiriye açık olun bukadar diktatör olmayan tayip erdoganı geçtiniz la :D

0|1
3|2

En İyi Kız Görüşü

• ben düşünmüyorum şahsen

0|1
    0|0
    • 2ay

senin hayata bakış açın yozlaşmış islam üzerine kurulu degil ondan dır

• 2ay

waoooww çok sağol :D

• 2ay

bende dejenere olmuş islamı red ediyorum şidddetle kınıyorum din tacirlerinin sürgün edilmesini istiyorum nasıl ki atatürk zamanında din tacirlerini sürgün etti aynen öyle

En İyi Erkek Görüşü

• Tayyip Erdoğan'ı geçtiniz kısmı güzeldi

0|1
    0|0
    • 2ay

haksızmıyım kardeşim her bku biliyolar sankı boz slagız bir bk bilmiyoruz

Kızlar Ne Diyor 2

• haklılar çünkü

0|0
    0|0
    • 2ay

evet sende onlardan birisin safını belli ettin :D dünyada yaşayan bütün canlılar hata yapar haksız olur sen de bazı konularda haksız olabilirsin her zaman üste çıkmaya çalışmayı bir kenara bırakın da biraz objektif olun

• Çünkü kadınız...

0|0
    0|0
    • 2ay

ne alakası var? çünkü türk kadınıyız deseydin keşke benim yabancı arkadaşlarım var hiçde sizin gibi degiller

• 2ay

Kendini boşuna yorduğunun farkındasın o zaman? Hani dedin ya kendimizi hep haklı görürmüşüz, diktatörmüşüz ya neyi zorluyorsun o zaman daha?

• 2ay

kendimi zorladıgım falan yok sadece senin gibi düşünen kadınlarla konuşmuyorum arkadaşlık etmiyorum prensip meselesi kültürlü kadınlar tercihimdir

Erkekler Ne Diyor 1

• gerçekten merak konusu :)

0|1
    0|0
Yükleniyor...