Hakkınız olan parayı zorla alsanız ne yaparsınız?

Bugün son günümdü neyseki. Önceden konuşmuştum ve eleman bulduklarımda tüyecektim ve artık gitmem. Her akşam her akşam vereceği 30 tl onu da zorla alıyorsunuz. En iyi ihtimalle 4-5 defa söylemeniz lazım ki saatiniz geldiği halde paranızı alıp da işten çıkasınız. Alın teriniz olan paranızı zorla alsanız hepinizin cevabını biliyorum aslında ama benim amacım dertleşmek işte maksat soru sormak değil

Yalnız bu her yerde mi böyle onu merak ediyorum.

1|0
128

En İyi Kız Görüşü

• Lisedeyken staj yaptığım zamanlar patron para vermezdi yani 7 ay gidip geldim o sürede toplam 500 lira anca almışımdır 😀 bikeresindede tam cikiyorum dur dedi cebinden 100 lira çıkardı dün vermistiniz deyip almamistim allaaahiimm😂😂😂😂😂😂😂 eve gidene kadar elimi ısırdım ablalar mesaj atıyo irem sen az önce naptin ofiste oyle diye 😂😂😂 bikaç gün yemeği dışarda yemiştim😂😂😂😂😂😂

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Cogu yerde oyle ise gelince 4 dortluk paraya gelince yok oldu canim 😃

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 11

• sanki babasının tarlasından bostan bağışlıyor o artık haktır verdiği 30 tl onuda vermeye üşeniyorlar ihtiyacı olmasa kim 30 tl ye çalışır insanlarda hakikaten vicdan kalmamış

0|0
    0|0
    • Öğrenciyim kitap paramı falan topladım işte
      Sigortası falan da hak getire

• Allah yardımcın olsun kardeşim

• Yok para sıkıntım kalmadı sadece ilk günler vardı birkaç yere toplu para gittiği için (yüklü bir miktar gitti) :) çok şükür muhtaç değiliz

• Sen yine almışsın alamayanlar var. Allah fırsatcı paragöz kul hakkından kaçınmayan bütün iş verenlerin iki yakasını bir araya getirmesin dilerim

0|0
    0|0
  • Ben bir önce ki çalıştığım yerden, hakkım olan 2 aylık maaşımı almamıştım bir kere söyledim onu da vermediler, sonra bıraktım ama paramı alamamıştım

0|0
    0|0
  • Isten cik ya ne garip insanlarla doldu her yer..

0|0
    0|0
  • Çoğu yerde öyle.

0|0
    0|0
  • Bir yerden sonra Allaha havale ederim

0|0
    0|0
  • Hevesim kaçar

0|0
    0|0
  • Tabiki her yerde böyle değil ne iş yapıyorsun

0|0
    0|0
  • Boşver sen al paranı gurur karın doyurmuyor

0|0
    0|0
  • Ben işten çıktım haftalardır param için patrona mesaj atıyorum alana kadar da atmaya devam edeceğim

0|0
    0|0
    • Her gelene aylık diyor. Herkese ayık verdiğini söylüyor öğencilere ama öğrencilerin hepsi günlük alıyor. Bana da denemişti diretmiştim günlükte. Bugün birine aylık diye yutturmuş. Vermemeyi planlıyor herhalde

• Geçmiş olsun

• Ne kadar sefersiz insanlar var

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Niye her yerde öyle olsunki kimi yerde işin bitmeden paranı verirler alın teri kurumadan al usta paranı derler senin işyeri sıkıntı sanırım

0|0
    0|0
    • Hı hı araplar işte ne beklersin

• İyi yapmışsın köle gibi çalıştırıyorlar 13 saat ne demek saatin 3.46 kuruşa denk geliyor

• 😄 orada çalışanlar da benim gibi geçici zaten
      Ha bire eleman arıyorlar

• Allahdan musluman bir ulkedeyiz gavur olsak nolurmus acaba...

0|0
    0|0
  • İki defa aynısını yaparlarsa üçüncüye çıkarım işten her yerde de aynı değil. Emek veriyorsan karışıklığını da almalısın

0|0
    0|0
    • karşılığını**

• Para lazımdı başlarda kitaplarım için ve sonradan verebileceğim bir şey değildi toplu siparişle geldiğim için son birkaç gün de elemanları yok diye durdum yüz üstü bırakamadım

• Yapmışım zaten. Hakkım olanı almışım. Ha eleman çok zorlamış ve germişse iki okşarız tabi. Şevkat dolu insanız çünkü. d

0|0
    0|0
  • O patronunda öyle işinde çiçeğine koyarım. Zaten 20 lira alcağım işte niye çalışayım mk bir defa?

0|0
    0|0
  • Ne işi o kanka düşük zaten ücreti

0|0
    0|0
  • Kahrolsun kapitalizm. Kahrolsun işlçileri sömüren kapitalist patronlar...
    Diyecek bişey bulamıyorm

0|0
    0|0
Yükleniyor...