Eziklik psikolojisi/kendini diğer insanlardan kucuk görme vs?

Arkadaşlar ben kendimi hic beğenmiyorum. Fiziksel olarak hic begenmedigim gibi bir giyim zevkim de yok. 20 yasindayim ama 14 yasinds gözüküyorum. Kendime ozguvenim yok. Sarisin kizlarla, benden uzun ya da benden zayif kizlarla arkadaslik yaparken komplekse giriyorum. Kendimi sisko tıfıl biri gibi hissediyorum. İçim çöplük gibi hissediyorum. Lutfen bana yardim edin yalvariyorum bana bir akil verin. Kendi halinde 3 5 arkadasi olan bir kiz olmak istiyorum ama üniversitede arkadas bile edinemedim. Edindigim 2 kiz vardi onlarinds fizigi ve giyim tarzi cok guzel diye onları kıskanıyorum ve mutsuz oluyorum. Ne yapmalıyım ben

0|0
8|5

En İyi Erkek Görüşü

• öncelikle iyi akşamlar küçük hanım kadınlar ikiye ayrılır ince belliler kalın belliler. kalin belliler de kendi arasında ikiye ayrılır 1 ) kalın belinden memnun olan kadınlar 2) kalın belinden memnun olmayan kadınlar kalın belinden memnun olanlar ne giyerse giysin yakışır memnun olmayanlar ise ne giyerse giysin yakışmaz. umarım azda olsa küçük hanımı rahatlatacak birşeyler paylasmisimdir iyi geceler

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Şöyle düşün; herkesten daha güzeli var her zaman olacaktır. Ama öncelikle kendine güvenmek insanı çekici kılar her zaman. Çok fazla örneğini görmüşsündür. Kıskançlık insanın doğasında var. Giyimlerini kıskanıyorsan kıyafet al kendine güvenin gelecekse ama nereye kadar her zaman hepimizden bir tık önde görünen insanlar olacaktır. Tabi maddi durumu katmıyorum bile. Saçlarını boyat lens tak bir şeyler yapabilirsin psikolojin etkilenecek dereceye gelmişse. Bunların haricinde her zaman güzellik dışında övünecek bir şeyin olsun ki kendini rahatlat. İnsan kendini beğenmezse mutsuz olur anlıyorum seni ama en güzel olamayacağız hiçbir zaman sen elindekilerle sınırları zorlayıp bir bak bakalım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• ben şahsen beni beğenen bu halimle beğensin kendimle barışıyım kimin ne dedigi umrumda değil sende öyle olmalısın

0|0
    0|0
  • ilk önce özgüven kazanmalısın

0|0
    0|0
  • Bende senin gibiyim kendimi zerre beğenmiyorum ama gerçekde öyle değil giyimini değiştirmeye çalış

0|0
    0|0
  • Görmek lazım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Önce bir kendini sevmeye çalış, bu kafayla istersen dünya güzeli ol, sana faydası olmaz.

0|0
    0|0
  • Kendinle baris antlasmasi imzala.

0|0
    0|0
  • Güzelleş giyim tarzını değiştir. Resim atarsan yardımcı olabilirim

0|0
    0|0
  • Bir karanlık odaya gir hayatımı düzene sokmak için ne yapmalıyım diye kendine sor ve tatmin edici cevaplar almadan da çıkma

0|0
    0|0
  • Kendini yenile ozaman bastan asagi. Ve Kendini begenmezsen kimse seni begenmez

0|0
    0|0
  • Güzel olmak için hala şansın var

0|0
    0|0
  • Anlaşılan kendinle barışık değilsin, olamıyorsun da.. öncellikle boy kilo kaç?

0|0
    0|0
Yükleniyor...