Irkçı olduğunuzu düşünüyor musunuz?

Şahsen ben ırkçılık yapıyorum her ne kadar istemesem de. Kürt alevi süryani diye uzak durduğum insanlar oluyor.

0|0
10|21

En İyi Erkek Görüşü

• ben ırkçı değilim sadece Türk milletinin diğer ırklardan daha üstün olduğunu desteklerim :D

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 20

• Irkçı değilim ama insanlar arada zorla gel ırkçı ol diyor yani :)

0|0
    0|0
  • degılım

0|0
    0|0
  • Yapmam. Kürtleride severim ama halinden haraketinden kimin nasıl biri olduğu anlaşılıyo. O zaman davranışımı değiştirirrim

0|0
    0|0
  • Irkcilik yapmam yapanida yanimda tutmam devletime ve inancima zarar verecek goruste olanlarla arkadaslik etmem

0|0
    0|0
  • insanları gruplandırmam ırkcılık yapmam. bir araplardan nefret ederım neyseki onlarda insan değil. :D

0|0
    0|0
  • Ecdadımız onlarca millete hükmetti ama ırkçılık yapmadı. Irkçılık yapmak ne haddimize ! Üstünlük takvadadır

0|0
    0|0
  • Irkciyim sevmedigim ve hatta hayatta nesillerinin devam etmesine karsi oldugum birkac irk var. Kürtler degil tabiki turkiyede kürt türk ayrimi yapanlar var akliniza bu gelmesin

0|0
    0|0
  • Hayır değilim

0|0
    0|0
  • Aptal değilim

0|0
    0|0
  • Evet bende aşırı milliyetçiyim

0|0
    0|0
  • Irkçılık değilde adamına gore muamele edeceksin inan ki uzak dur düğün insanlar gün gelir en yakınında duracak kişilerdir ok;)

0|0
    0|0
  • yoo Atatürk milliyetçisiyiz çok sükür

0|0
    0|0
  • bu senin hatan her kürt pkk lı değildir kürtlerin geneli müslümandır

0|0
    0|0
  • Vatan millete hainlik yapana en kral irkiciligi yaparim hangi milleten olursa olsum

0|0
    0|0
  • Yaparim insanina gore insan oldugu halde hayvan olanlara irkciyim kardesim

0|0
    0|0
  • ırkcı deıglım

0|0
    0|0
  • Asla insanları ırka göre yargılamam.

0|0
    0|0
  • Sünni ve Türk ırkçısıyım.

0|0
    1|0
  • Ben Türkmen Aleviyim. Sünni dinci faşistleri sevmem. insan olarak bile görmem

0|0
    0|0
  • Türküm ve Türk olmayan tüm milletleri severim, bir insan Türk değilse değerlidir benim için.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Senin gini üç beş cahil yüzünden ayrık bir toplum var

1|0
    1|0
    • 2ay

Beğenmeyen aynı toplumda yaşamaz😊

• 2ay

Fark ettiysen üç beş yazdım. Beğenilmeyen sizsiniz canım. Uzaklaşın burdan ya bölmeyin TÜRKİYE mi. Git uzayda falan yasa

• 2ay

Hahah tamam oyle yaparız😂

• Hiç birimiz üstün veya başka bir şey değiliz. İNSANIZ, yeter ki bana, sevdiklerime veya çevreme kötülüğü olmasın , Ne demiş Mevlana
    Ne olursan ol yine gel...

0|0
    0|0
  • Hayır, değilim.

0|0
    0|0
  • Bir de iyi bir halt yemiş gibi anlatmıyor mu kıl oluyorum sizin gibilere. IRKÇI OLDUĞUNU DÜŞÜNMÜYORUM SENİ İNSAN OLARAK BİLE DÜŞÜNEMİYORUM ÇÜNKÜ

0|0
    0|0
  • Bravo ne büyük marifet... insanı insan olduğu için sevemicek olanlarla isim olmaz

0|0
    0|0
  • Yapmıyorum.

0|0
    0|0
  • Irkçı değilim

0|0
    0|0
  • Yokk.

0|0
    0|0
  • Irkçı değilim