Siyaseti sever misiniz? Siyaset ile ilgilenir misiniz? Siyasetle ilgi bir şey gördüğünüzde cevap verir misiniz?

Siyaseti sever misiniz? Siyaset ile ilgilenir misiniz? Siyasetle ilgi bir şey gördüğünüzde cevap verir misiniz?

• Evet
    24% (22)52% (45)38% (67)Oy Ver
  • Bazen, ama ilgilenirim
    34% (31)24% (21)29% (52)Oy Ver
  • Hayır
    42% (38)24% (21)33% (59)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
12|23

En İyi Kız Görüşü

• Siyasetle kısmen ilgilenirim ama kimseyle siyaset konuşmam zira insanlar fazlasıyla sabit fikirli. Karşıt bir görüşe katlanamıyorlar. Boşuna tartışmaya değmez. Ayrıca siyaset çok fazla yalan barındırıyor, bu yalanları da sürekli söylemek gerekiyor. Bu açılardan bakınca o kadar da hoş değil.

1|0
    0|0
    • 2ay

Yani sizinle aynı düşüncede birisi siyaset yapsa evet derdiniz öyle midir?

• 2ay

Tamam onu anladım. Yani karşı kişi ile uyuştuğunuz da hoşunuza gider mi diye soruyorum?

En İyi Erkek Görüşü

• Duruma göre değişir. Siyaset yapmak için değil ama gerçekte olan sorunları düzgün bir kişi olursa onunla konuşmak eğlenceli. Yoksa siyasete girip atar yapmıyoruz. Ama genel anlamda hiç kimse ile siyaset yapmam. Ters düşüncelerini paylaşsın yine umursamam. Sadece tanıdık insanlarla biraz konuşuruz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Siyaseti severim araştırırım sorgularım ama insanların saygısızlığı yüzünden siyasi tartışmalardan uzak durmaya çalışsamda bulunduğum ortamda mutlaka siyasi bir konu açılır o yüzden siyaset artık benimle bir bütün :))

0|0
    0|0
  • Hayır hiç hoşlanmam

0|0
    0|0
  • siyaseti severim ama siyasetten anlamam :dd

0|0
    0|0
  • Günahım kadar sevmem.

0|0
    0|0
  • Bir siyasete bakarım kim yapıyor diye
    Birde yapana bakarım siyasetten anlıyor mu diye 😊

0|1
    0|0
  • Kendi icimde ilgilenirim ama cevap vermekten oldukça kaçınırım. Şimdi görüşünü söyleyeceksin tartışacaksın falan malum insanlar gorüşlere pek saygı göstermiyor tartışmaya girmek daha kolay geliyor :))

0|1
    0|0
  • hicc

0|0
    0|0
  • Artık onuda sevmiyorum.

0|0
    0|0
  • Severim, bilgim olana cevap veririm olmayani dinlerrim

0|0
    0|0
  • Sevilecek ne tarafı var

0|0
    0|0
  • Bazen :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Sevmek degilde ulke menfeaati acisindan bildigin bagimliyim siyasete. Hatta bir partinin delegesiyim. Bir ara il teskilatinda genclik kolu baskan yardimciligi yaptim. Siyaset cok zor sabir isteyen, cesaret gerektiren bir iştir. Emek harcayip emegin karsiligini gormek ise cok sevdiginiz birseyin ansizin olmasi gibi ya da sevdiginiz kisinin ansizin karsiniza cikmasi gibi sevincli ve. keyif vericidir.. vatana hizmetcilik yapmak hobilerimdendir.. saygilar..

0|0
    0|0
  • Nefret ederim.

0|0
    0|0
  • hayatımız siyasetle şekillenmemeli ama malesef siyaset hayatımızı şekillendirmek için elinden geleni yapıyor ve biz de buna ayak uydurmak için siyasi fikirlerimiz temelinde hayati kararlar alabiliyoruz farkında olmasak ta... istemesek te... dilemesek te...

0|0
    0|0
  • Bayilirim.. insanin yasadigi topluma dair fikirleri olmali ve savunmali..

0|1
    0|0
  • İlgimi çeker

0|0
    0|0
  • siyaset bizim işimiz değil. amaçlarımız uğruna çalışalım vatana faydalı olalım. sakız gibi aynı muhabbeti tekrar tekrar konuşmayla hükümet değişmiyor. ona bakarsan kahvehanedeki adamlar siyaset profesörü zaten :D

0|0
    0|0
  • Bizim insanlarımız aynı tas aynı hamam misali sabit fikirli olduğu için kesinlikle siyaset konusuna girmiyorum.

0|0
    0|0
  • severim ilgilenirim fakar her hangi bir yerde konuşmam mevzu çıkartıyorlar
    =D

0|0
    0|0
  • Pek sevmem.

0|0
    0|0
  • Sevmem sevdiklerimle konusurken fazla katilmam

0|0
    0|0
  • Hiç bir türlü sevmem haber izlemiyorum bu yüzden

0|0
    0|0
  • Siyaseti sevmeyen vatanınıda sevmez her Türk vatandası siyaseti sevmek zorunda a partili ya da b partili olabilir ama mutlaka siyaseti sevmeli

0|0
    0|1
  • İlgileniyorum ama gerçekten merak edene cevap veririm genelde

0|0
    0|0
  • Hayatımı oluşturacak ilerde

0|0
    0|0
  • Severim. Saçma sapan soru değilse cevap ta veririm

0|0
    0|0
  • Ya genlerden midir nedir. Dayanamıyorum. d

0|0
    0|0
  • Hayır...

0|0
    0|0
  • Sevmem boş bir şey, neyi savunursan savun oy kullanmaktan başka etkin olamaz...

0|0
    0|0
  • İşim bu 😀

0|0
    0|0
  • Siyaseti severim anlarim kavga bile ederim nasil macin fanatigi varsa bende siyasetin fanatigim

0|0
    0|0
  • Bazen, ama ilgilenirim

0|0
    0|0
  • Politika konuşmak hoşuma gider , ilgiliyim. Ama özellikle şu dönemde insanlar çok gergin o yüzden tercih etmiyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...