Kızlarla gezip tozan ama kız kardeşini bir erkekle gördümü kıyameti koparan erkek tipleri?

evet durum böyle olunca haliyle tecavüzde ve kadına şiddette dünyada ilk sıralarda oluyoruz. bu nasıl bir geri kafalılıktır namus sadece kadınlar için geçerli bir kavram mıdır? İşin daha da vahimi namus iki bacak arasından ibaret degildir bunları bir ögrenin geri kafalı olmayın da toplum olarak birtakım şeyleri aşalım artık yıl 2016 oldu kadınla erkek dogru düzgün diyolag bile kuramıyo bu ülkede bu kadarmı egitimsiz bir milletiz bir kardeşim siz ne düşünüyosunuz?

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• haklısın ne yaparsak yapalım bu bizim namusumuz edebimiz kimsenin karışmaya hakkı yok

0|1
    0|0
    • 2ay

tabiki kimsenin karışma hakkı yok ama ben onu kast etmedim melek bir erkek bir kızla arkadaş olamaz mı yani birlikte vakit geçiremez mi gezip tozamaz mı bu ülkede kadın erkek ayrımcılıgı var haksızmıyım

• 2ay

evet çok zor zamanlardan geçiyorum seneye ünvteye gitmeye karar verdim gider okurum daha iyi

En İyi Erkek Görüşü

• ne delikanlı kızlar tanıdım belki de sandığımdan daha fazlasının kızlığı olmadık yerlerde olmadık kişilere teslim edilmiştir ama eminim ki yine tanıdığım iki bacağının arası duvarlarla örülü kızların aklında olan fahişelere yaraşır yaşam hayali, o delikanlı kızların orgazm anlarında bile zihinlerini kirletmemiştir...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Onların beyni yok

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Allah benim nasibimi bilir ve herkes gibi birgün yoluma çıkartır. Çok şükür bugüne kadar kimseye rahatsızlık vermedik, namussuzluk yapmadık. Allah yolumuzu şaşırtmasın. Yanlış yolda olanlarında karşısında duracak güç versin. Ahlaksızlığa tahammülüm yok.

0|1
    0|0
    • 2ay

görüşüne saygu duyuyorum ama sana bir soru sormak istiyorum birkızla bir erkegin arkadaş olması birlikte vakit geçirmesi ahlaksızlık mı oluyo yani bunumu demek istiyosun?

• 2ay

Hayır öyle demek istemiyorum, kastettiğim amaçları sapmış insanlar. Cinsiyet gözetmeksizin ahlak seviyesi düşmüş durumda. Arkadaşlar arası bile kötü gözle bakan haysiyetsiz kişiliksiz insanlar varken, yolda hiç tanımadığı insana laf atan, sarkıntılık yapan insanlar mevcut. Burada bile görüp rahatsız oluyorum, sadece pembe bir profil uğruna haysiyetini ayaklar altına alan insanlar var.

• 2ay

ee benimde kasdettigim buydu zaten aynen halkısın

• öylelerine hiç acımamda benim gibi biri bunu yaşarsa kendime üzülürüm işte

0|0
    0|0
Yükleniyor...