Günümüz Dizilerini Nasıl Buluyorsunuz?

Günümüz dizilerinin büyük bölümünde ilginç şeyler oluyor! Gösterişli hayatlar, iddialı konuşmalar, sadece genç erkeğin değil genç kızların da ayrı evlere çıkmaları, aileyle ayrı yenilen akşam yemekleri, büyüklere saygısız cevaplar ve daha binlerce değişik davranış. Arkadaşlar sizce günümüz dizileri Türk Aile yaşamını ne derece yansıtıyor? Ne düşünüyorsunuz?

• Günümüz dizilerinin çoğu Türk Aile yaşantısını tamamen yansıtıyor!
    4% (2)12% (2)6% (4)Oy Ver
  • Günümüz dizilerinin çoğu Türk Aile yaşantısını kısmen yansıtıyor!
    29% (14)12% (2)25% (16)Oy Ver
  • Günümüz dizilerinin çoğu Türk Aile yaşantısını kesinlikle yansıtmıyor!
    67% (33)76% (12)69% (45)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

1|0
16|17

En İyi Erkek Görüşü

• günümüz dizileri bir the walkın dead ya da game of thrones ve ya veya bunlar gibi olamazlar ama yanlarınan bile geçeceğine şüpheliyim..
    türkiyede dizi sektörü şöyle bişey yani evde çoğunlukla orta yaşlı ve yaşlılar ve çocuklar genelde dizi film seyrederler.. ve diziyide yaşlılar genelde sokak dizileri gibi aşk dizileri vs vs izlerler yani çocuklarda çizgi film seyreder ama olgun insanlara göre bir film çekilmiyor türkiyede.. aksiyon dizileriymiş gibi gösterilen arka sokaklar tam bir vahim dizisi bence ve kurtlar vadisi pusu biraz rekabetçi fakat ordada yapmacıklar elbetde var mesela vurulma tarzları veya bir kurşunda adam ölüyor gibi kıvranmıyor yerdede :D direk ölüyor :D yani bizde teknoloji yok sanıırm o kadar mesela walkıng dead adamların üzerindeki kan ve dudakları parçalanma şekli ne kadar gerçekçi olduğunu kanıtlar düzeyde ama türkler bu sektörde anca aşk dizileri ön planda çünkü türk insanı AŞK a inandığı için dizi sektöründekilerde aşk dizileri çıkarıyor yani en dandik bir aşk dizisi bile izlenilebilir düzeyde çünkü aşk var işin içinde :D ve dizi sanki cep telefonuyla video çekip kese kese dizi ye çevirmişler gibi teknoloji 0''sıfır'' ama cep telefon çekimi diziler gibi olmuş

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Genç erkeğin ayrı eve çıkması hadi neyse de genç kız çıkamaz tabi (!) Hey allahım ya, hadi haklısın çoğu türk dizisi dandik çöpten farksız da mantıklı eleştirin ya. Aile yapısını bozuyormuşmuş...

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• açıkçası ben aile yapısına zarar verdiğini düşünüyorum. ben Kemal sunalın, adile naşitin ve Mahmut hocanın olduğu sinemaları özledim. Çünkü onlar nasıl ailede nasıl birlik olunur nasıl dost olunur bunları anlatıyordu. günümüzün gençliğinin bu durumda olmasında günümüz dizilerin payı malesef çok büyük.

0|0
    0|0
  • Psikoloji bozuyorlar, insanların bir çoğu şuursuzlaştı

https://www.youtube.com/watch?v=d4lGDdWbZ-4

0|0
    0|0
  • Pek beğenmiyorum.

0|0
    0|0
  • Canimi skmaya basladi acikcasi. Deli gibi sevdigim edho bile sacma sapan darbe muhabbetlerini isliyor. Izlenecek dizi kalmadi.

0|0
    0|0
  • Şu anki dizilerin özellikle aşk ve gençlik dizilerinin kızların erkeklere her türlü yavşamasını öğütlediğini düşünüyorum. Kız dediğin erkek peşinde koşmaz, erkekler kız peşinde koşar, bu en ya :)

1|0
    0|0
  • Eski diziler filmlerde aile nasıl kurulur diye anlatılırdı.
    Simdikilerde aile nasıl yıkılır, entrikalar falan. İzlemiyorum o yüzden

0|0
    0|0
  • Dizi dediğin yabancıların yaptığı gibi 45-50dk olur.
    Özetiyle birlikte 3-4 saat dizi mi olur? Lanet olsun Türkiye'deki dizi mantığına.

0|0
    0|0
  • Kesinlikle yansıtmıyor. O yüzden Türk dizisi izlemiyorum ^^

0|0
    0|0
  • Saçma buluyorum...

0|0
    0|0
  • Kesinlıkle hiç bir diziyi seyretmiyorum. Diziler artık yoldan geçenlerin çevrilip burada dizi film çekiyoruz gel sende oyna durumuna geldi.

1|0
    0|0
  • Çoğu saçma farklı niyetlerle çevrilmiş

0|0
    0|0
  • Diriliş en güzeli

1|0
    0|0
  • Saçma sapan iletişimsizlik üzerine kurulu senaryolar.

1|0
    0|0
  • Günümüz dizilerinin çoğu Türk Aile yaşantısını kesinlikle yansıtmıyor!

0|0
    0|0
  • Kismen haklilar bence..

0|0
    0|0
  • türk dizileri izlemiyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Guzel soru 😊 ve kesinlikle yansıtmıyor 😀

0|0
    0|0
  • Batılılaşmaya çalışıyorlar ama uymuyor bu kadarı ya ne biliyim bir dizi vardı no:309 sanırım kız evlenmeden hamile kalıyor bir orasını biliyorum gerçi ama neyse yanlış

0|0
    0|0
  • Bazisini severek takip ediyorum canım

0|0
    0|0
  • saçma saçma diziler ya

0|0
    0|0
  • Alakamız yok hepsi çok saçma

0|0
    0|0
  • Berbat. Hiçbiri bir yaprak dökümü değil 😂