Spor salonuna gitmek için fazla utangacım?

Gereksiz kuruntu yaptığımın farkındayım ama çekingen biriyim, yapım böyle.
Her ne kadar spor salonuna kayıt yaptırıp başlamak istesem de, daha önce hiç böyle bir yere gittiğim veya spor aleti kullandığım olmadı, sakarlık filan yapıp rezil olmaktan korkuyorum... Yeni ortamlara girmekte de pek iyi değilim :/ Ne önerirsiniz?

0|0
4|14

En İyi Erkek Görüşü

• Karma spor salonuna gitmezseniz bir problem yaşanmaz bence.
    Ben de farklı sebeplerden karma olmayan salonlarda rahat edebilecek biri değilim, o açıdan sadece bayanların olduğu bir salon sizin çekinme probleminizi çözecektir. Ayrıeten bilmediğiniz ve kullanmadığınız için oraya gidiyorsunuz; hocanız yardımcı olur, herkes kendi halinde çalışıyor işte...

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• İyi de egitmen zaten neyi nasil yapman gerektigini gosteriyor. Her spor salonuna giden profesyonel olmuyor. Rezil olacak bisey de yok millet yaptigi sporu birakip seni izleyecek degil ya.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Selam kardeş,

Ben de utangaçlık derken, spor salonuna gidilen kıyafetlerle utanıyorsun sandım

Yani şunu söylemeliyim ki, utanmadıktan sonra dilediğini yap

1|0
    0|0
    • 2ay

Yok kıyafetimi zaten çok açık filan giyinmiyorum o yüzden o konuda sıkıntım yok, teşekkürler :)

• Hiç çekinme. Bizim spor salonumuzada yeni gelen kızlar oluyo yeni gelenlerin hepsi senin gibi. Hatta erkekler daha çekingen oluyor. Acaba bunu yapamazsam güçsüz gibi görünür müyüm diye. Zaten sen yeni başlayacağını ilk defa yapacağını söylersen hocaların ona göre yaptırır çalışmayı

1|0
    0|0
  • Herkes profesyonel değil orda sonuçta şampiyon değil herkes , öğrenme niyetinde herkes utanma kimseyi aldırma devam et 😀

1|0
    0|0
  • neden utanıyorsun sanki herkes mükemmel sen yalnızsın 😅

1|0
    0|0
    • 2ay

Saçmaladığımın ben de farkındaydım ama yine de yorumları filan okuyunca biraz daha rahatladım :D Teşekkürler :)

• Orta kalitede bir spor salonuna git... birde sadece bayanların gittigi bir yerden basla.. normal kosu bisiklet falan yap kalabalık oldugunda... tenha oldugunda ise diger aletleri bir dene..

1|0
    0|0
  • O zaman sende gitme.

0|0
    0|0
  • Tabularini yık ıp eğitmeni öneririm

1|0
    0|0
  • sosyal fobin mi var senin?

0|0
    0|0
    • 2ay

sosyal fobi değil aslında insanlarla iletişim halinde olmayı severim, konuşkanımdır filan ama yeni bir ortam olunca ister istemez geriliyorum

• 2ay

o banada oluyor ortam'a girdiğim zaman nedensiz aşiri heyecan ve çarpintim oluyor nedenını bende bilmiyorum.

• Evde çalış bir sürü profesyonel video var.

0|0
    0|0
  • sıkıntı yok sakarlık yapacak durumun yok

0|0
    0|0
  • Kendine güven yeter

0|0
    0|0
  • Gitme

0|0
    0|0
  • Yeni bir ortama girmek zor gerçekten
    ne çektiğini anlıyorum bende senin gibiyim ama
    budurumun ilk üç günü zor olacak
    oda tehmin ettiğinden zor olmayacak emin ol.
    O üç günden sonra ise epey rahatlayacaksın
    O sakarlıkları emin ol yapmayan yok onları kafana takma :)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• bende kiloluyum spor salonuna gidince bakan olur diye rahatsiz oluyodum sonra bir düsündüm amaaaaan dedim cokta tin cokta fi fi dedim umursamayarak aletleri ögrenmeye calisiyorum

0|0
    0|0
  • amannn ne utancan ya

0|0
    0|0
  • Kimse birbirine bakmiyor o kadar kalabalik da degil zaten ciddiyim

0|0
    0|0
Yükleniyor...