Kapat

Her sorunun altına din iman tüccarlığı yaparak cevap veren insanlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Sitede baya çok varlar alakasız soruları bile dine bağlıyorlar. Ben ruh hallerini anlamadım bu kadar imanlılarsa Ks de vakit kaybetmeyip bir dergaha gitmelerini öneririm. Gerçekten can sıkmaya başladılar.

Güncellemeler:
Sorum yaftalama ve hakaret içerikli şekilde cevap veren insanları kastederek sormuş olduğum bir sorudur. Dini inancını yaşayan, başkalarının inancı ya da inançsızlığına saygı duyan samimi insanları kapsamamaktadır. Onlara saygı duyuyorum. Hiç kimse ''inancını ya da inançsızlığını'' başkalarının inancına ya da inançsızlığına saldırmada malzeme olarak kullanmamalı.

0|1
6|15

En İyi Erkek Görüşü

• Birde her konuyu sacma sapan ateizme baglayanlar var. Onlarda ayni familyadan.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Gerçekten yazdıkları gibi insanlar olsalar burada ahkam kesmek yerine ibadette olurlardı.
    Boşver onları.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Haklısın. hem muhafazakar hem de reisleri gibi röntgenciler. Hani Kadıköy vapurundaki kadınlara bakan reisleri. Çoğu gizli sapık.

0|0
    0|1
  • İsteyen istediğini yaşasın

0|0
    0|0
  • insanlara sürekli dini diretirsen, elinde kitapla çıkarsan sağa sola böyle olur. Yapacak bir şey yok. Din manyağı doldu etraf.

0|0
    0|0
  • Herkesin hayatına kimse karışamaz kafasındalar :D

0|0
    0|0
  • Seninde onlara her sorunun altında din tüccarlığı yapıyorsunuz deme gibi bir hakkın yok. Bunun adı da faşizm... Senin paylaşımın ya da davranışa yönelik dilediği kadar yazıp çizebilir, sen onu önemsediğin kadar yapabilir bunu.

0|0
    0|1
    • Sorum dinle alakalı değilse benim dini inancımı sorgulama hakkı da yoktur. Ben buna da gereken tepkiyi koyarım. Ben kimseye dini inancından ya da inançsızlığından dolayı bu sitede bir sataşmada bulunmadım. Bana kimsenin durduk yere hakaret etme hakkı yok.

• O dinin herhangi bir değeri yapsam direk Müslüman ya da İslam ifadesini kullanırdım. Özenle kullanmadım. Kullanmam da zaten. İkincisi de neden gülüp geçeyim her önüne gelen hakaret etsin o zaman birbirine. her önüne gelen sen dinsizsin sen yobazsın diye birbirini yaftalasın. Artık bu tarz yorumlara, yazılara karşı bir bilinç uyanması lazım. Sadece sanal ortamda değil günlük hayatımızda da bu tarz çok insan var. Birinin birilerine dönüşmemesi için de önyargılı olmamak ve sorumu dikkatli okumanın işin aslını dinledikten sonra yorum yapmanın bilincinde olmasıgerekiyor her insanın. İyi akşamlar size.

• O halde sana kolay gelsin diyorum. Arruviderci!

• Yobaz diyoruz biz bunlara, oldukca cogaldilar, bilgi ise kulaktan dolma, sığ, basit..

0|0
    0|0
  • heya uyuz oluyorum

0|0
    0|0
  • Afaroz şart

0|0
    0|0
  • Bir dini kullananlara birde Atatürk'ü kullananlara resmen bitiyorum

0|0
    0|0
  • Niye öyle diyosun din kardeşim hiç mi allahtan korkun yok bu insanları hor görürken asdgh

0|0
    0|0
  • herkes kendince alim olmuş ne diyelim

0|0
    0|0
  • yobaz iste adi üstünde

0|0
    0|0
  • bir çoğu ahlaksız kızlara cinsel içerikli mesaj gönderen abazalar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Gitsin evinde yaşasın imanını kimseye ders verecek kadar mükemmel değiliz

1|0
    0|0
  • Komik duran prim hareketleri..

0|0
    0|0
  • Aynen cok sacma

1|0
    0|0
    • Saçma olmasını geçtim kendilerini engizisyon ya da şeriat mahkemesi gibi hissediyorlar herhalde.

• KS nin tuttuğu imamlar onlar haberin yok mu 😄

0|0
    0|0
  • Bir şey düşünmüyorum knka...

0|0
    0|0
Yükleniyor...