Eski sevgili geri döner mi?

Ben ayrıldım ama iki kere özür diledim kabul etmedi peki geri dönme olasılığı azda olsa var mı

• Döner
    43% (10)12% (1)35% (11)Oy Ver
  • Dönmez
    57% (13)88% (7)65% (20)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• ayrılma sebebi insan kaybedince anlıyor değer demi

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• valla kardeşim bak sana Sukadar soyleyim gerçekten sevdiysen canın öyle bir aciyacakki unutmak isteyeceksin unutamayacaksin dönmek isteyeceksin olmayacak o sol tarafın varya baya bir uzun süre aciyacak baya bir vakit gecicek unuttum diyeceksin tam yoluna gideceksin bir kiz cikicak karsina elin eline değdigi anda o unuttum dediğin kiz yeniden aklina gelecek ve karsindaki insanin kalbini kiracaksin gerçekten sevdiysen tabiki.

0|0
    0|0
    • 2ay

ayrılalı 2 ay dan fazla oldu ben ilkgünki gibi seviyorum. ama dediğin ne dönüyor ne unutabiliyorum

• 2ay

aynen öyle sınıfta yaptığı her hareket konuştuğu herkes gözüme batıyor. Sıralara bakınca sevgili oldugumuz zamanlar geliyor o gülünce ben mutlu oluyorum sürekli aklımın bir ucunda duruyor hiç unatamıyorum

• 2ay

en azından ona yakinsin hala Şansın açık

Kızlar Ne Diyor 4

• Döner

0|0
    0|0
  • dönse de sen dönme.

0|0
    0|0
  • Dönmez gibi. Tükürdüğünü yalamasın zaten bir zahmet

0|0
    0|0
    • 2ay

peki nasıl dönmesini sağlıyabilirim aynı sınıftayız ama hiç bakmıyor bile

• Dönsede eski tadı vermez

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Adı üstünde "eski"
    Bunu kabullenmek lazım.
    Dönmesin , istemeyin böyle şeyler. Bir kere ayrılık olduysa o iş biter ;) çünkü ayrılabileceğinizi kanıtlamışsınız , bir sonraki sefer daha kolay olur o ayrılık.

0|0
    0|0
  • Bitmiş artık.
    Tek tavsiyem, Haram'dan uzak durman

0|0
    0|0
  • Dönen dönsün ben dönmezem yolumdan.

0|0
    0|0
Yükleniyor...