Okul için yardımcı olur musunuz?

Önceki okulum evimize uzak (günde 2 saat yol sürüyor), sözelciler fazla ders anlatmıyor,5 yıllık okul (lavobosuna kadar her yeri yep yeni, kolej gibi okul), kantini çok pahalı😂 ve 1300 kişilik okul, cok kalabalık hocalar bizi 4-5 ay boyunca hiç tanıyaniyor.
Yeni nakil alıp 2 gündür gittiğim okul kendi puanimdan 50 puan düşük,1977 yapımı her yeri dökülen okul, yuruyerek 15 dkda gidiyorum, kantin çok ucuz 😅, hocalar da önceki okulumdan daha iyi ders anlatıyor hatta biri dr unvanı almış. Ama öğrenciler biraz kotu, cunku biraz disiplinsiz bir okul. Ben de zaten hocaları bildiğim için hepsi çok iyi hocalar olduğu için burayı tercih etmiştim ve de günde 10 saat okulda duruyorken bir de 2 saat de yol çekmiyorum diye. Fakat okula hiç isinamadim. Eski okulumu arıyorum. Buna karar vermek için erken ama ben 1 ay dusuneyim, eger bu okulunda sorun olursa nakil isterim diye düşünüyorum. Zaten şimdi istesem bile 1 ay sonra açıklanıyor 3 hafta sonra falan istesem de bundan 1 ay sonra açıklanıyor. Sizce ne yapayım?

Güncellemeler:
2ay Ama aynı zamanda şu da var; ilk bulduğum temel lisenin bursluluk sınavına girip bursla 2. dönemden itibaren temel lisede de olabilirim. 1 senede 4 farklı okul olmuş olur o zaman 😳😳😳

0|0
2|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Sana Allah yardımcı olsun.

0|0
    0|0
    • 2ay

Açıklamayı okudunuz mu :D?

Kızlar Ne Diyor 2

• Allah yardımcın olsun cidden😇

0|0
    0|0
    • 2ay

Açıklamayı okudunuz mu? :D

• 2ay

Ama aynı zamanda şu da var; ilk bulduğum temel lisenin bursluluk sınavına girip bursla 2. dönemden itibaren temel lisede de olabilirim. 1 senede 4 farklı okul olmuş olur o zaman😳

• 2ay

Aynen😳

• ben kolej gibi olanda kalırdım sanırım

0|0
    0|0
    • 2ay

Sadece kolej gibi olduğu için mi?

• 2ay

orada kal o zaman:)

• 2ay

Teşekkürler yorumunuz için :)

Yükleniyor...